Եթե նման բան արեցիք, ուրեմն Նիկոլի պատվերն եք կատարում․ Վարդան Ղուկասյանի պատասխանը (video)
Ես առաջարկ ունեմ Գյումրիում բոլոր ընդդիմադիր թեկնածուներին: Այս մասին NEWS.am-ի հետ զրույցում նշեց Գյումրիի նախկին քաղաքապետ, այժմ քաղաքապետի թեկնածու Վարդան Ղուկասյանը:
«Բոլոր այդ թեկնածուները, որոնք իրենց ընդդիմադիր են դասում, ընդդիմադիր դաշտում են տեսնում, ես ասում եմ՝ եթե ինձնից շատ որևիցե մեկը ձայն հավաքեց, ես միանում եմ ձեզ, առանց պաշտոն ուզելու, առանց փոխքաղաքապետի, առանց ինչ-որ մի բաժնի պետի, և իմ ավագանները պաշտպանելու են ձեզ։ Եթե ես ձեզանից շատ ձայն ունեցա, որ այդքան մաքուր եք, հլը կտեսնեմ ՝ դուք ինձ կմիանաք, թե ոչ։
Եթե հանկարծ դուք երեք հոգի իրար միանաք, ձեր երեքի ձայնը ընդուպ ինձանից ցածր լինի, ու դուք գաք ինձ ասեք, թե մենք երեք հոգի իրար միացրել ենք, ուրեմն դուք պետք է մեզ միանաք, նմանատիպ բան եթե արեցիք, ուրեմն դուք Նիկոլի պատվերն եք կատարում: Այդտեղ կերևա, որ ձեր հետեւից կանգնածն ու Նիկոլը մի ընտանիքի անդամներ են»,-ասաց նա:
դիտվել է 141 անգամ
Վեց ժամ՝ հանուն ոչնչի Դատախազը կգնա Տիգրան Ավինյանի հետևից. ԱՆԻՖ հիմնադրամի 25 մլրդ թալանի «անունները» ՈՒԵՖԱ-ի նախագահ Չեֆերինին Հայաստանում հարցեր ունի Ովքեր են մեղավոր Փարաքարում ՔՊ-ի պարտության համար Յոթնամյա ավեր Հայոց պետականության փրկությունը ՀՀ-ում օր առաջ վերջնական իշխանափոխությունն է Անհետ կորածների ծնողները Արսեն Թորոսյանին և Մհեր Բիշարյանին կանչել են ԱԺ՝ խաբելու համար պատասխան տալու ՔՊ-ում շոկի մեջ են Ո՞վ էր կազմակերպել Գյումրու ակցիան, և ի՞նչ կործանարար հետևանքների մասին էին զգուշացնում երիտասարդները Էրդողանը վտանգավոր է և՛ տարածաշրջանի, և՛ իր ժողովրդի համար. Իսրայելի ԱԳ նախարար Անհնար է սառնասրտորեն վերաբերել երկրի պաշտպանության մեկնած և սեփական օջախներ չվերադարձած անձանց շուրջ ստեղծված անորոշությանը․ Տիգրան Աբրահամյան Վեհափառն իր մտահոգությունն է հայտնել անվտանգային մարտահրավերների, հայ գերիների առնչությամբ Ողբերգական դեպք՝ Վայոց ձորի մարզում Իշխանության չափարը քանդվեց, ամբարտակում ճեղք առաջացավ Իմամօղլուի ձերբակալությունն ամենամեծ հարվածներից մեկն է Թուրքիայի ժողովրդավարության դեմ. ԵԽ 25-ամյա բուժառուի եղբայրը պնդում է՝ քրոջ կյանքը հնարավոր կլիներ փրկել, եթե սխալ ներարկում չանեին ԱԱԾ տնօրենը՝ թուրք բլոգերի երեւանյան նկարահանումների մասին Այս լարված պահին նիկոլական քարոզչությունը տարածում է Արմեն Աշոտյանին վերագրվող ՖԵՅՔ ՆՅՈՒԶ Վանեցյանը` Մարտուն Գրիգորյանի հայտարարության մասին ՇՏԱՊ․ Բաքվից հայտարարում են՝ ուժ են հավաքում «Զանգեզուրի միջանցքի» բացման համար»․ ադրբեջանագետ Հայաստանի պայքարը հողի և ինքնության համար Կովկասում․ Deutsche Welle-ն իր ֆիլմում ներկայացրել է Հայաստանի պատմությունն ու ԼՂ հակամարտությունը «Ուղղակի ջուր էին ծեծում». անհետ կորածների հարազատներ