ՔՊ-ն աննամուս է․․․ Աստված չանի՝ դրանք հաղթեն․ գյումրեցի (video) Լարվածություն միայն ՔՊ-ն է առաջացնում Ընտրողներին ասվել է քվեարկության ժամանակ դուրս բերել Մարտուն Գրիգորյանի քվեաթերթիկը. ահազանգ Երեխային քաղաքական և ընտրական գործընթացում մասնակից դարձնելով թիրախի վերածելը ոչ թե սարիկություն, այլ սրիկայություն է. Էդգար Ղազարյան Որքա՞ն արցախցի է մասնակցել մարտի 29-ի հանրահավաքին «ՔՊ-ի խռխռացող պատգամավորներ կան, որոնց մարմնի մի մասը Նոր տարվա սեղանին են դնում»․ Մխիթարյան (video) Արտակարգ դեպք է տեղի ունեցել Փարաքարում 2 տեղամասերում քվեարկությունը սկսվել է ուշացած, 3 տեղամասերում արձանագրվել են ընթացակարգային խախտումներ Մեր համայնքում uպшնությունները շարունակվելու են. Գոռ Սարիբեկյան Ուսումնասիրվում են Գյումրու և Փարաքարի ընտրությունների վերաբերյալ ԶԼՄ-ների հրապարակումները Սպասվում է կարճատև անձրև Փարաքարի մի քանի ընտրատեղամասերի առջև կան ոստիկանական ուժերի կուտակումներ Արձանագրվել են տեսանկարահանման կարգի խախտումներ․ Գոհար Մելոյան Քվեարկության գաղտնիությունը խախտելը պատժվում է ազատազրկմամբ․ փաստաբան Գյումրիում և Փարաքարում այսօր ավագանու արտահերթ ընտրություններ են Ոստիկանական զորքերը՝ ՔՊ-ի շտաբի մոտ (video) Գյումրիի 31/05 ընտրատեղամասում «ՀայաՔվեի» դիտորդներն ընտրախախտում են արձանագրել Վիլիկ Կարապետյանի տնօրենը կալանավորվել է Արդար պահանջ, չնահանջե՛ք, արցախցիների պաhանջները պետք է լսելի լինեն․ Արշավիր Ղարամյան Մարտուն Գրիգորյանը՝ Սարիկ Մինասյանին ապտակելու մասին (video) Կենտրոնական ընտրական հանձնաժողովը հայտարարություն է տարածել Ձեզ աթո՞ռն է փոխել․ Սարիկ Մինասյանը փախչում է լրագրողների հարցերից (video) Քանի կան արցախցիները, այդքան էլ կմնան արցախցիների իրավունքները և պայքարը․ Արտակ Բեգլարյան Գյումրիում իշխանական թեկնածուի թաղամասն ընդգրկող տեղամասերի առջև կուտակումներ են Արցախի հրաժարումով Հայաստանը ոչ թե փրկվեց, այլ դարձավ ավելի անպաշտպան․ Սաղաթելյան