ՔՊ-ականները «աչյոտ» են պահանջել շեֆից. «Իրավունք»
«Իրավունք» թերթը գրում է. «ՔՊ-ականները «աչյոտ» են պահանջել շեֆից, թե ինչպես է ստացվում, որ քրեական գործերով անցնող սրբազանները եւ մյուս հայտնի անձիք կամ գնում եմ տնային կալանքի, կամ՝ ավելի վատ հանվում է նրանց երկրից բացակայելու արգելքը։ Այն դեպքում, երբ ոչ վաղ անցյալում նրանց հրահանգված էր վերջիններիս «չփղել» համացանցում։
Ըստ ՔՊ-ական աղբյուրների շեֆը թիմակիցների համար շատ զարմանալի հանգստությամբ պատասխանել է, որ ինքը գիտի ինչ է անում. «Все по плану» արխային մնացեք։
դիտվել է 679 անգամ
ԱՄՆ–ն կհարվածի Իրանին․ ինչ մեծ վտանգի առաջ է կանգնելու Հայաստանը․ Հովհաննես Ավետիսյան (video) Արարատում ՊՆ ծառայողը «BMW»-ով բախվել է ծառերին. նրա մարմինը հայտնաբերվել է մեքենայից դուրս Ավան-Առինջում հրդեհ է բռնկվել «Mazda»-ում և «Nissan»-ում. կրակը տեսանելի էր մի քանի հարյուր մետրից Խուզարկություններ՝ Մերձավանում. շուրջ 20 հասցեում այս պահին գործողություններ են ընթանում Թեհրանը կարձագանքի իր դեմ ագրեսիային, իսկ թշնամական ռազմաբազաները կհամարի օրինական թիրախներ Ինչո՞ւ Հայաստանի ավիաոլորտը մնաց ԵՄ «սև ցուցակում»․ Քաղավիացիան մանրամասներ է հայտնում Հավատարիմ ենք մեր հանձնառությանը՝ պաշտպանելու բոլոր նրանց իրավունքները, ում անարդարացիորեն զրկել են ազատությունից. «Ավրորա» մարդասիրական հիմնադրամ 1988 թվականի փետրվարի 20-ին ընդունվեց որոշում, որը արտահայտեց արցախցիների ազատ ինքնորոշվելու կամքը Թրամփն Իրանին 10-15 օր է տվել համաձայնագիր կնքելու համար Հայկ Մարությանը մինչեւ մարտ չխոսելու ուխտ է արել. «Իրավունք» Վերջ դրեք ազգընտիր Հայոց Հայրապետի նկատմամբ բռնաճնշումներին․ Եպիսկոպոսաց հավաքի հայտարարությունը Ստեփանծմինդա-Լարս ավտոճանապարհը փակ է Էլեկտրաէներգիայի անջատումներ Սպասվում է առանց տեղումների եղանակ, ջերմաստիճանը կնվազի Կճոյանը բողոքի նոտա է հղել Նիկոլին. «Սենց չեղավ, ախր». «Իրավունք» ՔՊ-ականները «աչյոտ» են պահանջել շեֆից. «Իրավունք» ՔՊ-ականները պարեկ են ծեծում. «Հրապարակ» Նոր ռեպրեսիաներ են սպասվում. «Հրապարակ» Իշխանությունը չի ուզում, որ արցախցիները մասնակցեն ընտրություններին. «Հրապարակ» Պետերի ախորժակը բացվել է, պարգևավճարներն իրավիճակ են փոխել. «Հրապարակ» Արձանագրությունը կա. դատախազը պետք է մեղադրանք առաջադրի Արթուր Հովհաննիսյանին. «Ժողովուրդ» Իրանը մերժել է ԱՄՆ-ի առաջարկը «Այս երկուսը հեչ էլ բարի պտուղ չէին. ես ասացի՝ տղաներ, մի քիչ մոտ եկեք». Թրամփը՝ Փաշինյանի ու Ալիևի մասին Նեթանյահուն սպառնացել է Իրանին