Նոր մանրամասներ՝ երեկվա կրակոցներից տուժածների մասին (video)
Բավականին ծանր է մեր պացիենտների վիճակը, լրագրողների հետ զրույցում, անդրադառնալով երեկ Աջափնյակում տեղի ունեցած կրակոցների հետևանքով հոսպիտալացված քաղաքացիներին՝ ասաց Առողջապահության նախարար Անահիտ Ավանեսյանը։
Նա նշեց, որ իրականացվել են անհրաժեշտ բոլոր վիրահատական միջամտությունները. «Հիմա լրացուցիչ այլ բան չեմ կարող ասել։ Նրանք գտնվում են բժշկական խիստ հսկողության ներքո»։
դիտվել է 452 անգամ
«Նիկոլը թփրտում է․ տղա՛ ենք, պիտի դիմանանք»․ Ռուզան Ստեփանյան (video) Վարդան Ղուկասյանը Փաշինյանին ի՞նչ առաջարկ է արել (video) Հունիսի 7-ին ընտրություններ են․ գիտե՞ք՝ մեզ հետ ինչ կանեն․ Արթուր Սարգսյան (video) Բագրատ Սրբազանի կոշտ խոսքը՝ դատախազներին․ «Ինձ ոչ մեկ ազատությունից չի կարող զրկել» (video) Բագրատ Սրբազանը պետք է այստեղից անհապաղ ազատ արձակվի․ Սերգեյ Հարությունյանը՝ դատարանին (video) Սամվել Կարապետյանը խոշոր քայլերով մտավ ժողովրդի մեջ․ գիտե՞ք՝ ինչ է սպասվում․ հոգեբան (video) Փաշինյանն ու Վահագն Խաչատուրյանը չեն կատարում իրենց պարտականությունները․ ՊՆ նախկին նախարար Արշակ Կարապետյան Ես սատարում եմ բոլորին, ովքեր պայքարելու են այս ադրբեջանամետ իշխանության դեմ. երգահան Աննա-Նիկոլ․ ո՞վ է ներքաշել Նիկոլին (video) Դատարանում իրավիճակը լարվեց․«Իմ որդին չի նահանջել, ես էլ չեմ նահանջելու».հերոսի մայր Լիդա Առուշանյան (video) Լեհաստանը կոչ է արել իր քաղաքացիներին անհապաղ լքել Իրանը «ԱՄՆ-ի հարձակումն Իրանի դեմ ավելի կանխատելի է դառնում». փորձագետ 3.3 անգամ ավելի շատ բյուջե ՆԳՆ-ին. ինչի՞ համար. Քրիստինե Վարդանյան Սա՞ է «բարեփոխումների» ենթարկված ձեր իրավապահ համակարգը. Գառնիկ Դանիելյան Զննությունն իրականացվում է մոտ 40 իրավապահների մասնակցությամբ, շոուի բոլոր կանոններին համապատասխան ԵՄ հարցերով հանձնակատար Մարթա Կոսը մարտին Հայաստան կայցելի ԱՄՆ-ն վիզային սահմանափակումներ է սահմանել Ռուսաստանը պատրաստ է շարունակել աջակցությունը Իրանի խաղաղ միջուկային ծրագրերին. Գրուշկո Իրավապահները մտել են ԲՀԿ նախագահ Գագիկ Ծառուկյանի տուն. Նոր մանրամասներ Գագիկ Ծառուկյանի տանը կատարվում է զննություն Ալիևի օգնականը Ռուբեն Վարդանյանի դեմ վճիռը որակել է որպես «արդարության վերականգնում» #ՈՒՂԻՂ․ «Տեսա՞ք՝ ՔՊ-ն ու Նիկոլը վախից գոռում են»․ Արմենուհի Կյուրեղյան (video) Սա ակնհայտ ադրբեջանական ֆեյք էջ է․ Տաթևիկ Հայրապետյան ԵԽ պատգամավորը ԵՄ-ին կոչ է արել քայլեր ձեռնարկել Բաքվում պահվող հայ գերիների ազատ արձակման համար Էփշթեյնի գործով հետաքննության շրջանակներում ձերբակալվել է Չարլզ III-ի եղբայրը