11։00–15։00 Հայավանք, Բերդկունք, Լճափ և Ծովազարդ գյուղերի բնակիչ-բաժանորդներ, «Ռոյալ Ֆիշ» ռեստորանային համալիր, «ԱԼԻՔ» ՍՊԸ գազալցակայան, Լճափ գյուղին հարակից գազալցակայան, «Յուքոմ» ընկերության բջջային օպերատորի կայան, «Աքվատիք» ՍՊԸ ընկերություն, Ծովազարդ գյուղին հարակից «Պալունի Հայրապետյան» գազալցակայան և «Օնիկ Գասպարյան» ԱՁ,
12:00-15:00 Մարտունի բնակավայր մասնակի, Հերացու, Արցախի, Կոմիտասի փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-15։00 Վանաձորյան խճուղի, Վանաձոր քաղաք՝ Փյունիկ և Օդակայան թաղամասեր, Այգեստան թաղամաս մասնակի, Քարաձոր գյուղ և Սպիտակի առաջին ատյանի ընդհանուր իրավասության դատարան,
13։00-15։00 Սպիտակ քաղաք՝ Տեր-Սիմոնյան փողոց, «Էլիզա Ֆարմ», «Պիրզաձոր», «Գրին Գարդեն Հոթել», «Սպիտակ 2», «Էդվինա», «Ռոքեթ Գազ» ՍՊԸ-ներ, Նոր Խաչակապ և Արջահովիտ գյուղեր,
Տավուշի մարզ
11։00-15։00 Նոյեմբերյան քաղաք՝ Կամոյի, Գագարինի, Զորավար Անդրանիկի, Մայիսյան, Երևանյան, Խանջյան, Տիեզերագնացի, Անտառագործ, Նոյեմբերի 29-ի փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ:
Սպառած էլեկտրաէներգիայի, անջատումների, Ձեր իրավունքներին կամ պարտականություններին վերաբերող, ինչպես նաև այլ հարցերի առնչությամբ կարող եք զանգահարել 1-80 և 0 8000 0 180 շուրջօրյա գործող հեռախոսահամարներով:
Կոչ եմ անում նախագահ Թրամփին կատարել հայ գերիներին ազատ արձակելու հրապարակային խոստումը. Ջարեդ Գենսե Արևադարձային տաք օդի ներթափանցմամբ պայմանավորված վերջին 5 օրերին դիտվել է խիստ բարձր ջերմային ֆոն CBS. ԱՄՆ նախագահական ինքնաթիռների ավիապարկը կներկվի Թրամփի սիրելի գույներով Այ ողորմելինե՛ր, էսքանից հետո ձեզ Կաթողիկոսն է փրկելու․ Անաստաս Իսրայելյան (video) Իհարկե համաձայն չեմ. «Պատրոն Դավո»–ն՝ անորակ զենք գնելու մեղադրանքի մասին Կասկածու՞մ եք, որ Ռոբերտ Քոչարյանը հինգ անգամ բարձրացնելու է թոշակները․ Աղվան Վարդանյան (video) Ռուբեն Վարդանյանի դատավճիռը էթնիկ հայ առաջնորդների դեմ դատավարական «ծաղրի» գագաթնակետն է. Amnesty International «Վարդանյանի անողոք դատավճիռը սպասելի էր»․ Մուխանով Հօգուտ ՀՀ-ի կբռնագանձվի 1 միլիոն 600 հազար ԱՄՆ դոլարին համարժեք դրամ Այսօր սպասվում է քամու ուժգնացում «Սևան» ՔԿՀ-ում կանխվել է կնոջ կողմից ամուսնուն թմրամիջոցի նմանվող զանգվածի փոխանցման փորձը Ի՞նչ կասեք Փաշինյանին, եթե ձեր դիմաց դուրս գա (video) «Ասելի էի՝ սրանք մեռել պարացնողներ են, ու խոսքերս ապացուցվում են»․ Տիգրան Քոչարյան Վարդան Ղուկասյանը մեծ ռիսկի է դիմում․ փաստաբանը մանրամասներ հայտնեց (video) Սուրբ Աթոռը չի մասնակցի Թրամփի՝ «Խաղաղության խորհուրդ» նախաձեռնությանը. Վատիկան 20 միլիարդից ավելի գումարների կառավարմանը որևէ կերպ չենք կարողանում մասնակցել. Արցախի պետնախարար Ժնևում այսօր կշարունակվեն Ուկրաինայի հարցով բանակցությունները Արևագալի ժամերգությունը Միածնաէջ Մայր Տաճարում Վեհափառի հանդիսապետությամբ․ լուսանկարներ Սա ծաղր է. շարունակելու եմ պայքարը Ռուբենի ազատ արձակման համար․ Նուբար Աֆեյան Մեզ թալանում են, ես էդ փողը ո՞նց պիտի տայի․ Արմավիրի մարզի բնակիչը՝ «Հայաստան» դաշինքին (video) Ես Ավստրիայում եմ մեր Եպիսկոպոսների ժողովի համար․ սրանք կարևոր օրեր են մեր Եկեղեցու կյանքի համար․ Տեր Մեսրոպ Ինչպե՞ս ենք վերականգնելու Հայաստանի տնտեսությունը և ի՞նչ ենք անելու փոքր բիզնեսի համար․ Թաթոյան «Դավաճաններին դուրս ենք շպրտելու․ իշխանություն ենք լինելու»․ Արծվիկ Մինասյանն՝ Արմավիրում (video) Զելենսկին իր թիմին հանձնարարել է հանդիպում կազմակերպել Պուտինի հետ Էդ փաստաթուղթը գողացել, դրել են ջեբը, հիմա ինձ են մեղադրում. Ղուկասյանի թեժ ելույթը դատարանում (video)