Երևանում կոտրել են Արաբկիր վարչական շրջանի գլխավոր մասնագետի «Mercedes»-ի դռան ապակին
Փետրվարի 15-ին արտառոց դեպք է տեղի ունեցել Երևանում։ Ժամը 14։50-ի սահմաններում ՀՀ Ներքին գործերի նախարարության ոստիկանության համայնքային ոստիկանության գլխավոր վարչության Արաբկիրի բաժին է դիմել Երևանի բնակիչ 32-ամյա Լևոն Ա․-ն և հայտնել, որ փետրվարի 13-ի ժամը 18։00-ից մինչև փետրվարի 15-ի ժամը 10։10-ն ընկած ժամանակահատվածում անհայտ անձը կոտրել է Վրացական փողոցի 15 շենքի բակում կայանված իր կողմից շահագործվող «Mercedes» մակնիշի ավտոմեքենայի ձախակողմյան հետևի դռան ապակին և հեռացել է՝ պատճառելով 45 հազար ՀՀ դրամի նյութական վնաս։
Ինչպես հայտնում է ֆոտոլրագրող Գագիկ Շամշյանը, մեկնել է ոստիկանության Արաբկիրի բաժնի օպերատիվ խումբը՝ ավագ համայնքային ոստիկանի գլխավորությամբ։Դեպքի փաստով ոստիկանության Արաբկիրի բաժնում փաստաթղթեր են կազմվել, որոնք փոխանցվել են ՀՀ Քննչական կոմիտեի Երևան քաղաքի քննչական վարչության Արաբկիր վարչական շրջանի քննչական բաժին։
Գ․ Շամշյանի տեղեկություններով՝ Լևոն Ա․-ն աշխատում է Արաբկիր վարչական շրջանի ղեկավարի աշխատակազմում որպես գլխավոր մասնագետ։
դիտվել է 172 անգամ
Կոչ եմ անում նախագահ Թրամփին կատարել հայ գերիներին ազատ արձակելու հրապարակային խոստումը. Ջարեդ Գենսե Արևադարձային տաք օդի ներթափանցմամբ պայմանավորված վերջին 5 օրերին դիտվել է խիստ բարձր ջերմային ֆոն CBS. ԱՄՆ նախագահական ինքնաթիռների ավիապարկը կներկվի Թրամփի սիրելի գույներով Այ ողորմելինե՛ր, էսքանից հետո ձեզ Կաթողիկոսն է փրկելու․ Անաստաս Իսրայելյան (video) Իհարկե համաձայն չեմ. «Պատրոն Դավո»–ն՝ անորակ զենք գնելու մեղադրանքի մասին Կասկածու՞մ եք, որ Ռոբերտ Քոչարյանը հինգ անգամ բարձրացնելու է թոշակները․ Աղվան Վարդանյան (video) Ռուբեն Վարդանյանի դատավճիռը էթնիկ հայ առաջնորդների դեմ դատավարական «ծաղրի» գագաթնակետն է. Amnesty International «Վարդանյանի անողոք դատավճիռը սպասելի էր»․ Մուխանով Հօգուտ ՀՀ-ի կբռնագանձվի 1 միլիոն 600 հազար ԱՄՆ դոլարին համարժեք դրամ Այսօր սպասվում է քամու ուժգնացում «Սևան» ՔԿՀ-ում կանխվել է կնոջ կողմից ամուսնուն թմրամիջոցի նմանվող զանգվածի փոխանցման փորձը Ի՞նչ կասեք Փաշինյանին, եթե ձեր դիմաց դուրս գա (video) «Ասելի էի՝ սրանք մեռել պարացնողներ են, ու խոսքերս ապացուցվում են»․ Տիգրան Քոչարյան Վարդան Ղուկասյանը մեծ ռիսկի է դիմում․ փաստաբանը մանրամասներ հայտնեց (video) Սուրբ Աթոռը չի մասնակցի Թրամփի՝ «Խաղաղության խորհուրդ» նախաձեռնությանը. Վատիկան 20 միլիարդից ավելի գումարների կառավարմանը որևէ կերպ չենք կարողանում մասնակցել. Արցախի պետնախարար Ժնևում այսօր կշարունակվեն Ուկրաինայի հարցով բանակցությունները Արևագալի ժամերգությունը Միածնաէջ Մայր Տաճարում Վեհափառի հանդիսապետությամբ․ լուսանկարներ Սա ծաղր է. շարունակելու եմ պայքարը Ռուբենի ազատ արձակման համար․ Նուբար Աֆեյան Մեզ թալանում են, ես էդ փողը ո՞նց պիտի տայի․ Արմավիրի մարզի բնակիչը՝ «Հայաստան» դաշինքին (video) Ես Ավստրիայում եմ մեր Եպիսկոպոսների ժողովի համար․ սրանք կարևոր օրեր են մեր Եկեղեցու կյանքի համար․ Տեր Մեսրոպ Ինչպե՞ս ենք վերականգնելու Հայաստանի տնտեսությունը և ի՞նչ ենք անելու փոքր բիզնեսի համար․ Թաթոյան «Դավաճաններին դուրս ենք շպրտելու․ իշխանություն ենք լինելու»․ Արծվիկ Մինասյանն՝ Արմավիրում (video) Զելենսկին իր թիմին հանձնարարել է հանդիպում կազմակերպել Պուտինի հետ Էդ փաստաթուղթը գողացել, դրել են ջեբը, հիմա ինձ են մեղադրում. Ղուկասյանի թեժ ելույթը դատարանում (video)