Նիկոլը մեր տարածքը ձրի տվել է ԱՄՆ-ին, որ իրենք ծախեն թուրքերին․ Երվանդ Բոզոյան (video) Սիրիայից Իրաք է տեղափոխվել Ադրբեջանի 55 քաղաքացի. նրանք ԻՊ-ի զինյալներ են Իրանը մտադիր է Ժնևի բանակցություններում հասնել կոնկրետ և առարկայական արդյունքների․ Բաղայի «Իմ ցուցմունքը Աստծո առաջ է» Զախարովան լեհերին ուղարկել է Իվան Սուսանինի մոտ․ FT Ռուսաստանի և Ուկրաինայի պատվիրակությունները ժամանել են Ժնև «Արա Նիկո՛լ, դու էս մարդկանց ի՞նչ պատասխան ես տալու․․․մարդիկ պարտքերի տակ կորած են». Դավիթ Մկրտչյան (video) Պետությունը պարտավո՛ր է կանգնել աշխատող և հարկ վճարող քաղաքացու կողքը. օնլայն տաքսու վարորդները ստորագրահավաք կանեն Ինչի մասին է վկայում ՔՊ-ականների հիստերիան. Իշխան Սաղաթելյան Ժնևյան բանակցություններից առաջ Զելենսկու շուրջ օղակը սեղմվում է․ Junge Welt Ասում էին՝ Սամվել Կարապետյանը 5 օր չի դիմանա կալանավայրում, 5 ամսից ավել դիմացավ, վարկանիշը աճում է (video) Ահա թե ով է խառնվում Հայաստանի ներքին գործերին. Արմեն Աշոտյան (video) Հոյակապ եմ, լավ է, ամեն ինչ լավ է. Միքայել Սրբազան ՔՊ ոհմակը վայնասունով, հիմար տեքստերով հարձակվում է ընտրությանը մասնակցելու հայտ ներկայացնողների վրա (video) Աշխարհի ամենաուժեղ բանակը կարող է ստանալ այնպիսի մի ապտակ, որից հետո այլևս ոտքի չի կանգնի. Խամենեիի արձագանքը ԱՄՆ-ին Ոմն Էմմա Պալյան «1։0» է արել Շիրակ Թորոսյանին Թուրքիայում թմրանյութերի գործով ձերբակալվել են 17 հայտնի արտիստներ, երգիչներ և գործարարներ Առաջիկա ընտրությունները կեղծվում են դեռևս չսկսված, Արևմուտքը միակողմանի պաշտպանում է Փաշինյանին. Աշոտյան Իշխանությունը հատեց ևս մեկ կարմիր գիծ՝ քրեական հետապնդում հարուցելով Վեհափառի դեմ Չարչյանի և Նալբանդյանի աշխատասենյակներում խուզարկությունների որոշումները բողոքարկվել են․ փաստաբան Ժուռնալիստների միության նախագահ Սաթիկ Սեյրանյանը հայց է ներկայացրել ընդդեմ Պետրոս Ղազարյանի Եթե պայքարը մնա մասնատված և ինքնաբուխ, ապա այս իշխանությունը կմնա. մղձավանջը կխորանա․ Հակոբյան Դե ուրեմն լսե՛ք՝ հիմա հատ-հատ ասեմ՝ ինչ է արել Կաթողիկոսը (video) #ՈՒՂԻՂ․ Փետրվարի 15-ին Ալիևը պայթեցրեց Նիկոլի ամենամեծ սուտը․ Երվանդ Բոզոյան (video) Մենք ունենք այդ համարձակությունն ու դա անելու ենք․ Լևոն Քոչարյան (video)