18+ մեկնաբանություններ՝ Փաշինյանի ֆեյսբուքյան հերթական հրապարակման տակ
Նիկոլ Փաշինյանը ֆեյսբուքյան էջում տեսանյութ է հրապարակել՝ գրելով․ «Մենք հիմա զարգացման և ոչ թե գոյատեւման օրակարգի մեջ ենք»։
Գրառումն ունի մոտ 400 մեկնաբանություն, մեծամասամբ՝ ծաղր, վիրավորանք, հայհոյանք ու անեծքներ։
Yerevan.Today-ը հրապարակում է բազմաթիվ մեկնբանություններից մի քանիսը։
Նշենք, որ Փաշինյանի գրառման տակ վերջին շրջանում էլ ավելի ակտիվորեն են ջնջում մեկնաբանությունները։
դիտվել է 531 անգամ
Իշխանությունը հատեց ևս մեկ կարմիր գիծ՝ քրեական հետապնդում հարուցելով Վեհափառի դեմ Չարչյանի և Նալբանդյանի աշխատասենյակներում խուզարկությունների որոշումները բողոքարկվել են․ փաստաբան Ժուռնալիստների միության նախագահ Սաթիկ Սեյրանյանը հայց է ներկայացրել ընդդեմ Պետրոս Ղազարյանի Եթե պայքարը մնա մասնատված և ինքնաբուխ, ապա այս իշխանությունը կմնա. մղձավանջը կխորանա․ Հակոբյան Դե ուրեմն լսե՛ք՝ հիմա հատ-հատ ասեմ՝ ինչ է արել Կաթողիկոսը (video) #ՈՒՂԻՂ․ Փետրվարի 15-ին Ալիևը պայթեցրեց Նիկոլի ամենամեծ սուտը․ Երվանդ Բոզոյան (video) Մենք ունենք այդ համարձակությունն ու դա անելու ենք․ Լևոն Քոչարյան (video) «Աննա Հակոբյանն ամենամեծ պատիժն է, որ Նիկոլին կարող էր բաժին հասնել. դրան տեղն է»․ Կարապետ Պողոսյան (video) Ես Փաշինյանին չեմ ընտրի, դրան ո՞նց ընտրենք․ Հարցում (video) 50-ամյա վարորդը ոչ սթափ վիճակում «Mercedes»-ով հայտնվել է Արզական բնակավայրի կամրջի տակ՝ գետի ափին #ՀԻՄԱ․ «Արա Նիկո՛լ, դե տղա ես, կանգնի ու ասա էդ»․ ԵԿՄ-ական Դավիթ Մկրտչյանը հունից դուրս եկավ (video) «New normal»-ում մեր Արցախի կռիվը մի անիմաստ «բզբզոց» էր, քանի որ մենք իբր «ոչինչ չէինք հասկանում» Կաթողիկոսը շրջափակման մեջ է. Ինչով է սպառնում Եկեղեցուն Գարեգին Բ-ի դեմ հարուցված քրեական գործը․ Նեզավիսիմայա գազետա Զովունիում կրակողը 46–ամյա տղամարդ է, մյուսները Զովունիից չեն. Նոր մանրամասներ Աննախադեպ ծանր օրեր են, բայց․․․ Հայր Իսահակ (video) Քվերակության արդյունքներով գզվռտոց է սկսվել․ էլ չի աշխատում, չի աշ-խա-տում 18+ մեկնաբանություններ՝ Փաշինյանի ֆեյսբուքյան հերթական հրապարակման տակ Արտակարգ իրավիճակ՝ Երևանում Լավ եղեք, կտեսնվենք. Միքայել Սրբազանը դուրս գրվեց հիվանդանոցից (video) «Չմրսե՛ս»․ Միքայել Սրբազանին դուրս գրեցին «Իզմիրլյան»-ից, նա տեղափոխվում է Շիրակի թեմի առաջնորդարան (video) Արդյոք այդ «դատավարության» հեղինակները գիտե՞ն՝ գաղափարները դատապարտել հնարավոր չէ․ Թանդիլյան Դատարանը Ստեփան Ասատրյանի գործունեությունը կարգավորող պայմանագիր է պահանջել Հայ Առաքելական Եկեղեցուց Սա պարզապես Ռուբեն Վարդանյանի և մյուս հայ բանտարկյալների դատավարություն չէ. սա նման է դատավճռի հայ ժողովրդի դեմ՝ որպես ամբողջություն․ Ռուբեն Վարդանյանի ընտանիքի հայտարարությունը Բացի թուրքից, բոլորը ձեզ համար թշնամի՞ են․ Արման Աբովյան Ընդդիմության կազմակերպվածությունից է կախված լինելու սրանց «քաղաքական աղբանոց» շպրտելը. Սևակ Խաչատրյան