7. Արտյոմ Ղարաղազարյան- «Դեմոկրատական այլընտրանք» կուսակցություն՝ 1
8. Մարտուն Գրիգորյան- «Մեր քաղաքը» կուսակցությունների դաշինք՝ 60
9. Ռուբեն Մխիթարյան- «Իմ հզոր համայնք»՝ 20
Անվավեր` 3 քվեաթերթիկ։
Ընտրողների քանակը` 1079
Մասնակցել է 409 ընտրող։
դիտվել է 1523 անգամ
ԱՄՆ-ը չի կարող վերահսկողություն հաստատել Գրենլանդիայի վրա. Մետե Ֆրեդերիկսեն ՌԴ Քննչական կոմիտեն գործ է հարուցել Մյանմայի ափերի մոտ կրկին երկրաշարժ է տեղի ունեցել, այս անգամ 5,0 մագնիտուդ ուժգնությամբ Շտապ. Իրանը փակել է օդային տարածքը և բանակը բերել մարտական պատրաստության վիճակի Sham TV. Իսրայելական ինքնաթիռները հարձակվել են Դամասկոսի հյուսիսում գտնվող ռազմական օբյեկտի վրա Ալժիրը պահանջում է ՄԱԿ-ի Անվտանգության խորհրդի արտահերթ նիստ Արտակարգ. կործանվել է Tu-22M3 Ռուսաստանը հիշեցրել է Ռուսաստանի դեսպանությունը հայտարարել է, որ Մեծ Բրիտանիան վերածվում է ոստիկանական պետության Վիլեն Գաբրիելյանը անամոթաբար ստում է․ Կորյուն Սիմոնյան ԱՄՆ-Իսրայել-Ադրբեջան եռակողմ ձևաչափ է ձևավորվել, Հրվ Կովկասում տեղի է ունենալու հստակեցում՝ էսկալացիոն մեծ ներուժի պահպանմամբ. Վահե Դավթյան Մատով էսպես կեներ, որ հանկարծ չխոսամ, ասի՝ տղա ջան, մարդասպա՞ն եմ, խուլիգա՞ն եմ, ի՞նչ եմ ․ 75-ամյա Կիմա տատիկ Երկրում իրավիճակի փոփոխությունը կապված է համապետական ընտրություններին արդյունքների հետ` իհարկե եթե լինեն. փաստաբան Ապրիլյան պատերազմի մասնակիցների, հայրենի հողի համար նահատակված մեր քաջորդիների սխրագործությամբ սերունդներ պետք է դաստիարակվեն․ Արման Թաթոյան Շտապօգնության մասնակցությամբ խոշոր վթար է տեղի ունեցել Երևանում Տրանսգենդեր Լիլիթ Մարտիրոսյանը Վարդան Ղուկասյանի դեմ գլխավոր դատախազություն բողոք է ներկայացրել Չինական կողմը Բաքվում հայտարարել է՝ «Զանգեզուրի միջանցքի» գործարկումը ռազմավարական նշանակություն ունի Ռուսաստան մեկնողները պետք է 72 ժամ առաջ տեղյակ պահեն ՌԴ պատկան մարմիններին Մարտուն Գրիգորյանը կրկին պնդում է Փոխգնդապետ Արա Մխիթարյանին դաժանաբար ծեծի ենթարկելու գործով նոր քննություն կիրականացվի․ հիմքում դրվել է կոմայի մեջ գտնվող փոխգնդապետի մահվան հանգամանքը Նույնիսկ ԼՂ-ում հայերի էթնիկ զտումից հետո Հայաստանը խաղաղության ձեռք է մեկնել Ադրբեջանին. դեսպան ԵԽ-ն ընդունել է ԵՄ արտաքին, պաշտպանության և անվտանգության քաղաքականության վերաբերյալ զեկույցները, որոնցում անդրադարձ կա նաև Հայաստանին