Ընտրողներին ասվել է քվեարկության ժամանակ դուրս բերել Մարտուն Գրիգորյանի քվեաթերթիկը. ահազանգ
Գյումրեցի բլոգերն ահազանգում է` իշխանությունները քվեարկության ընթացքը վերահսկելու համար հանձնարարել են որպես ապացույց դուրս բերել 8-րդ համարի քվեաթերթիկը:
«Չգիտեմ որքանով է հավաստի, բայց քաղաքում զբոսնելիս մարդիկ են մոտեցել ու ասել, որ իշխանության ներկայացուցիչներն ասել են, որ քվեարկության ժամանակ 8-րդ համարի քվեաթերթիկը դուրս բերեն: Խնդրանքս բոլոր ընտրատեղամասերին` ուշադիր եղեք, հանկարծ մարդիկ բյուլետեն դուրս չբերեն, թող այս ընտրություններն արդար լինեն, ով շատ ձայն հավաքի, նա էլ հաղթի», - ասել է գյումրեցի բլոգեր Արսեն Մարգարյանը:
Նշենք, որ 8-րդ համարի ներքո ընտրություններին մասնակցում է «Իմ քաղաքը» դաշինքը, որի քաղաքապետի թեկնածուն Մարտուն Գրիգորյանն է:
Sham TV. Իսրայելական ինքնաթիռները հարձակվել են Դամասկոսի հյուսիսում գտնվող ռազմական օբյեկտի վրա Ալժիրը պահանջում է ՄԱԿ-ի Անվտանգության խորհրդի արտահերթ նիստ Արտակարգ. կործանվել է Tu-22M3 Ռուսաստանը հիշեցրել է Ռուսաստանի դեսպանությունը հայտարարել է, որ Մեծ Բրիտանիան վերածվում է ոստիկանական պետության Վիլեն Գաբրիելյանը անամոթաբար ստում է․ Կորյուն Սիմոնյան ԱՄՆ-Իսրայել-Ադրբեջան եռակողմ ձևաչափ է ձևավորվել, Հրվ Կովկասում տեղի է ունենալու հստակեցում՝ էսկալացիոն մեծ ներուժի պահպանմամբ. Վահե Դավթյան Մատով էսպես կեներ, որ հանկարծ չխոսամ, ասի՝ տղա ջան, մարդասպա՞ն եմ, խուլիգա՞ն եմ, ի՞նչ եմ ․ 75-ամյա Կիմա տատիկ Երկրում իրավիճակի փոփոխությունը կապված է համապետական ընտրություններին արդյունքների հետ` իհարկե եթե լինեն. փաստաբան Ապրիլյան պատերազմի մասնակիցների, հայրենի հողի համար նահատակված մեր քաջորդիների սխրագործությամբ սերունդներ պետք է դաստիարակվեն․ Արման Թաթոյան Շտապօգնության մասնակցությամբ խոշոր վթար է տեղի ունեցել Երևանում Տրանսգենդեր Լիլիթ Մարտիրոսյանը Վարդան Ղուկասյանի դեմ գլխավոր դատախազություն բողոք է ներկայացրել Չինական կողմը Բաքվում հայտարարել է՝ «Զանգեզուրի միջանցքի» գործարկումը ռազմավարական նշանակություն ունի Ռուսաստան մեկնողները պետք է 72 ժամ առաջ տեղյակ պահեն ՌԴ պատկան մարմիններին Մարտուն Գրիգորյանը կրկին պնդում է Փոխգնդապետ Արա Մխիթարյանին դաժանաբար ծեծի ենթարկելու գործով նոր քննություն կիրականացվի․ հիմքում դրվել է կոմայի մեջ գտնվող փոխգնդապետի մահվան հանգամանքը Նույնիսկ ԼՂ-ում հայերի էթնիկ զտումից հետո Հայաստանը խաղաղության ձեռք է մեկնել Ադրբեջանին. դեսպան ԵԽ-ն ընդունել է ԵՄ արտաքին, պաշտպանության և անվտանգության քաղաքականության վերաբերյալ զեկույցները, որոնցում անդրադարձ կա նաև Հայաստանին Ամենաշատը ավելացել են Ռուբեն Մխիթարյանի ձայները Կա մի հստակ փաստ, որն ամենակարևորն է. ՔՊ-ն Գյումրիում քաղաքապետ չի ունենալու․ Արսեն Բաբայան Բրիտանիան պատժամիջոցներ է սահմանել Մոլդովայի ընդդիմության առաջնորդի դեմ Հայաստանի քաղաքներում փոշու պարունակությունը գերազանցել է սահմանային թույլատրելի կոնցենտրացիան