Պառլամենտարիզմի զարգացման միջազգային կենտրոնի հետ համատեղ
«Հայաքվե» դիտորդական առաքելություն»։
դիտվել է 101 անգամ
Վիլեն Գաբրիելյանը անամոթաբար ստում է․ Կորյուն Սիմոնյան ԱՄՆ-Իսրայել-Ադրբեջան եռակողմ ձևաչափ է ձևավորվել, Հրվ Կովկասում տեղի է ունենալու հստակեցում՝ էսկալացիոն մեծ ներուժի պահպանմամբ. Վահե Դավթյան Մատով էսպես կեներ, որ հանկարծ չխոսամ, ասի՝ տղա ջան, մարդասպա՞ն եմ, խուլիգա՞ն եմ, ի՞նչ եմ ․ 75-ամյա Կիմա տատիկ Երկրում իրավիճակի փոփոխությունը կապված է համապետական ընտրություններին արդյունքների հետ` իհարկե եթե լինեն. փաստաբան Ապրիլյան պատերազմի մասնակիցների, հայրենի հողի համար նահատակված մեր քաջորդիների սխրագործությամբ սերունդներ պետք է դաստիարակվեն․ Արման Թաթոյան Շտապօգնության մասնակցությամբ խոշոր վթար է տեղի ունեցել Երևանում Տրանսգենդեր Լիլիթ Մարտիրոսյանը Վարդան Ղուկասյանի դեմ գլխավոր դատախազություն բողոք է ներկայացրել Չինական կողմը Բաքվում հայտարարել է՝ «Զանգեզուրի միջանցքի» գործարկումը ռազմավարական նշանակություն ունի Ռուսաստան մեկնողները պետք է 72 ժամ առաջ տեղյակ պահեն ՌԴ պատկան մարմիններին Մարտուն Գրիգորյանը կրկին պնդում է Փոխգնդապետ Արա Մխիթարյանին դաժանաբար ծեծի ենթարկելու գործով նոր քննություն կիրականացվի․ հիմքում դրվել է կոմայի մեջ գտնվող փոխգնդապետի մահվան հանգամանքը Նույնիսկ ԼՂ-ում հայերի էթնիկ զտումից հետո Հայաստանը խաղաղության ձեռք է մեկնել Ադրբեջանին. դեսպան ԵԽ-ն ընդունել է ԵՄ արտաքին, պաշտպանության և անվտանգության քաղաքականության վերաբերյալ զեկույցները, որոնցում անդրադարձ կա նաև Հայաստանին Ամենաշատը ավելացել են Ռուբեն Մխիթարյանի ձայները Կա մի հստակ փաստ, որն ամենակարևորն է. ՔՊ-ն Գյումրիում քաղաքապետ չի ունենալու․ Արսեն Բաբայան Բրիտանիան պատժամիջոցներ է սահմանել Մոլդովայի ընդդիմության առաջնորդի դեմ Հայաստանի քաղաքներում փոշու պարունակությունը գերազանցել է սահմանային թույլատրելի կոնցենտրացիան Ուկրաինան Լատվիայից ևս 1500 ԱԹՍ կստանա Չեմ կարող փաբ չգնալ, հաճույք եմ ստանում. ՔՊ-ական Արագածոտնում բախվել են «ԳԱԶել»-ը և «Mercedes»-ը․ կան տուժածներ Բացահայտել ենք ՔՊ վստահված անձանց սխեմատիկ գործունեություն ցուցակների տեսքով. Գոհար Մելոյան Կիմա տատիկն ազատ արձակվեց. Ռուբեն Մելիքյան