Շատերը հիմա սպասում են հետընտրական զարգացումներին. Ավետիք Չալաբյան Միացի´ր պաշտպանությանը, մարզումներին, զինվորի կողքին կանգնելուն Արտակարգ դեպք՝ Երևանում․ կապված վիճակում հայտնաբերվել է տղամարդու մարմին Հենց հիմա 5000 մեքենաներով շարժվե՛ք Երևան․․․ Էդգար Ղազարյանը՝ գյումրեցիներին (video) Մարտուն Գրիգորյա՛ն, ո՞վ ասաց, որ քեզ չեն կարող ձերբակալել (video) Գյումրիում ՔՊ-ի թեկնածուն մեծ աջակցություն է ստացել կառավարությունից, Հ1-ը կողմնակալություն է դրսևորել նույնպես ՔՊ-ի օգտին. Դիտորդ Այս հաղթանակը մեր թիմի երեք տարվա պայքարի արդյունք է՝ անարդարության և իշխանազավթման դեմ․ «Ապրելու երկիր» #ՈՒՂԻՂ․ Գյումրիում հայերը հաղթեցին․ մնում է առձանագրել․ Հայկ Նահապետյան (video) Փոխքաղաքապետի պաշտոնը չեմ զիջի, որ ինձ ձերբակալեն, ինքը աշխատի. Վարդան Ղուկասյան (video) Երվանդ Թարվերդյանը՝ Մարտուն Գրիգորյանի և Վարդան Ղուկասյանի միավորման մասին ԿԸՀ-ն ամփոփել է Գյումրի համայնքի ավագանու ընտրությունների նախնական արդյունքները Արցախցին մեր հայրենիքի այս հատվածում իրեն անհայրենիք է զգում. Մետաքսե Հակոբյան Իրադրության լրջությունը ստիպել է իշխանությանը փակագծեր բացել․ Աբրահամյան Զինվորներին կանչել, ասել են՝ զանգեք ձեր ծնողներին. Վարդան Ղուկասյան Մարտուն Գրիգորյան, հիմա լսիր՝ ինչ եմ ասում․ Նաիրա Զոհրաբյան (video) 2018-ի ճիշտ այս օրը Նիկոլը Գյումրիից ազդարարեց իր աղետալի և կործանարար քայլարշավի սկիզբը. Ավետիսյան ՔՊ-ի հետ ճանապարհ չեմ գնալու, վե՛րջ, չքննարկեք էլ էդ հարցը․ Վարդան Ղուկասյան (video) Գյումրու ընտրությունների ընթացքում ընտրախախտումների վերաբերյալ նախաձեռնվել է 10 քրեական վարույթ․ ՔԿ Ընդդիմադիր չորս խմբակցությունները կգան կոնսենսուսի՝ ՔՊ-ին Գյումրիի իշխանությունից հեռացնելու հարցում․ Սուրենյանց Գյումրիում ընդդիմությունը պիտի միավորվի, ձեր խիղճը ձեզ հանգիտ չի տալու, եթե․․․ Արա Աբրահամյան (video) Ես, Ռուբենը, Կարենը հիմա սպասում ենք Մարտուն Գրիգորյանի խոսքին․ պետք է համոզված լինել, որ․ Ղուկասյան (video) #ՈՒՂԻՂ․ Գյումրին «տրաքեց Նիկոլի ոտքերի տակ»․ Գառնիկ Դանիելյան (video) Գեղամ Նազարյա՛ն, դու վերջացած մարդ ես․ Նաիրա Զոհրաբյան (video) Արա Աբրահամյանը փակագծեր է բացում․ ինչու՞ են իրեն 2 ժամ պահել Զվարթնոցում (video) «Վիվարոյի» Վիգեն, քո հիմնական թշնամին ես եմ լինելու․ Նաիրա Զոհրաբյան (video)