Հրապարակված գաղտնալսման մեջ խոսակցությունների, դրանց մասնակիցների եւ բովանդակության հետ Մարտուն Գրիգորյանն ու իր շրջապատից որեւէ անձ որեւէ առնչություն չունի. Բաբայան
Փաստաբան Արսեն Բաբայանը ֆեյսբուքյան իր էջում գրում է. «Հակակոռուպցիոն կոմիտեի կողմից հրապարակված գաղտնալսման մեջ խոսակցությունների, դրանց մասնակիցների եւ բովանդակության հետ Մարտուն Գրիգորյանն ու իր շրջապատից որեւէ անձ որեւէ առնչություն չունի»:
դիտվել է 478 անգամ
Չի բացառվում, որ ՔՊ-ականները սկսեն կրակել լրագրողների վրա. Կորյուն Սիմոնյան Գիշերը Խնածախի ուղղությամբ կրակոցներն ինտենսիվ են եղել Մարտուն Գրիգորյանը պետք է հետևի Ռուբեն Մխիթարյանի ու Կարեն Սիմոնյանի օրինակին․ Վարդան Ղուկասյան Նաիրա Հովսեփյանին կարգապահական պատասխանատվության ենթարկելու միջնորդությունն արդեն ԲԴԽ-ում է Արթուր Վանեցյանը մասնակցում է Մարտուն Գրիգորյանի շտաբում տեղի ունեցող քննարկումներին Միանում եմ Մարտուն Գրիգորյանից ակնկալիքներ ունեցողներին, որ Գյումրիում ՔՊ քաղաքապետ չլինի․ Աշոտյան ՔՊ-ն Գյումրիում քաղաքապետ չի ունենալու. Մարտուն Գրիգորյան Ստյոպա Սաֆարյանը տեղով խայտառակություն է․․․ Հայկ Նահապետյան (video) Անդրանիկ Միհրանյանը հենց այդ պահին ասաց՝ «երբ փողոցի բոմժը գալիս է իշխանության»․․․ (video) Մարտուն Գրիգորյա՛ն, Վարդան Ղուկասյանը ձեռքը մեկնել է․․․ Հովհաննես Իշխանյան (video) Դիմում եմ Մարտուն Գրիգորյանին․ տոտալ ինքնապաշտպանության պետք է անցնել․ Հայկ Նահապետյան (video) ՇՏԱՊ․ Վիճաբանություն ու ծեծկռտուք ԱԺ-ում՝ անհետ կորածների հարազատների ու ՔՊ-ականների միջև (video) Ընդդիմությու՛ն, Գյումրիում քվե եք ստացել մի բանի համար․ Նաիրա Զոհրաբյան (video) Եթե թշնամիները զավթեն իշխանությունը Գյումրիում... Հուսամ մինչև երեկո կլսենք Բաքվում պահվող հայերի հարցով մի քանի անգամ դիմել եմ Պուտինին. Արա Աբրահամյան #ՈՒՂԻՂ․ «Գյումրիում Նիկոլի նավակը թափով ճոճվեց»․ Հովհաննես Իշխանյան (video) Գերմանիայի նախագահն Արցախի մասին Ինչ է լինելու ըստ Գյումրու համայնքի ավագանու նախնական արդյունքների. Գոհար Մելոյան Նիկոլի դեմ կարելի է գնալ ընտրությունների ու հաղթել. Տիգրան Քոչարյան Ի՞նչ է պահանջել Փաշինյանը Վիլեն Գաբրիելյանից․ Աննա Մկրտչյան (video) Գյումրիի որոշ տեղամասերում կլինի վերահաշվարկ Նախարարը հուզված դուրս եկավ անհետ կորած զինծառայողների հարցով լսումներից ԱԺ-ում անհետ կորածների ծնողներից մեկը Գեղամ Նազարյանի հետ լեզվակռիվ է ունեցել․ Արսեն Ղուկասյան Լարված խոսակցություն անհետ կորածի ծնողի ու Անդրանիկ Քոչարյանի միջև․․․ (video) Լարված իրավիճակ և բղավոցներ՝ ԱԺ-ում