Վարդենիսի համայնքապետարանի երեք աշխատակից ձերբակալվել է
Հակակոռուպցիոն կոմիտեում քննվող քրեական վարույթի շրջանակում երեկ խուզարկություններ են տեղի ունեցել Վարդենիսի համայնքապետարանում։ Համայնքապետարանի երեք աշխատակից ձերբակալվել է։ Այդ մասին «Փաստինֆո»–ին հայտնել են ՀՀ Հակակոռուպցիոն կոմիտեից։
Կառույցից փոխանցել են՝ հարուցված քրեական գործը վերաբերում է կաշառք տալուն ու ստանալուն։
Վարդենիսի համայնքապետարանի աշխատակիցների նկատմամբ որպես խափանման միջոց ընտրվել է կալանքը։
Գյումրիում ընդդիմությունը պիտի միավորվի, ձեր խիղճը ձեզ հանգիտ չի տալու, եթե․․․ Արա Աբրահամյան (video) Ես, Ռուբենը, Կարենը հիմա սպասում ենք Մարտուն Գրիգորյանի խոսքին․ պետք է համոզված լինել, որ․ Ղուկասյան (video) #ՈՒՂԻՂ․ Գյումրին «տրաքեց Նիկոլի ոտքերի տակ»․ Գառնիկ Դանիելյան (video) Գեղամ Նազարյա՛ն, դու վերջացած մարդ ես․ Նաիրա Զոհրաբյան (video) Արա Աբրահամյանը փակագծեր է բացում․ ինչու՞ են իրեն 2 ժամ պահել Զվարթնոցում (video) «Վիվարոյի» Վիգեն, քո հիմնական թշնամին ես եմ լինելու․ Նաիրա Զոհրաբյան (video) «Վիլեն Գաբրիելյանը գազանանոցից փախել էր», տեսնողներին խնդրում ենք ահազանգել (video) Մարտուն Գրիգորյա՛ն, ինչ եք այդքան մտածում ու քննարկում, արագ որոշում կայացրու․ Ղազարյան (video) Նիկոլը գնացել էր Գյումրի օպել քշող «համբալներին սպառնում էր» (video) #ՈՒՂԻՂ․ Գյումրից հետո Նիկոլը նորից մտավ բունկեր․ Նաիրա Զոհրաբյան (video) «Ով չմիացավ, իր խիղճն իրեն հանգիստ չի տալու». Արա Աբրահամյանը՝ Գյումրու ընդդիմադիր թեկնածուներին ՆԱՏՕ-ի երկրները լայնածավալ ռազմաօդային զորավարժություններ են սկսում Որտեղ է Մարտուն Գրիգորյանը՝ նրա տեղը հայտնի չէ. Հրապարակ Իրեն ամեն ինչ ներվելու է, բացի երեկվա բլթոցից, որ 2026-ին իրենք իշխանությունը տալու են. Տիգրան Քոչարյան Սիրիայի ժամանակավոր նախագահը նշանակել է անցումային կառավարություն Ինչո՞ւ Արա Աբրահամյանին թույլ չէին տալիս մուտք գործել Հայաստան. ՌՀՄ նախագահը պարզաբանում է «Ռոսսիա մոլ»-ի ոսկու սրահից գողացել են 2 ոսկյա վզնոց՝ պատճառելով 1 մլն 250 հազար դրամի վնաս Զելենսկին շատ մեծ խնդիրներ կունենա, եթե հրաժարվի օգտակար հանածոների շուրջ գործարքից. Թրամփ Արմատական ընդդիմությունը, ինչպես Գյումրիում, այնպես էլ վաղը-մյուս օրը հանրապետությունում տանելու է հաղթանակ․ Սևակ Հակոբյան Մոսկվան և Վաշինգտոնը սկսել են քննարկել ռուսական հազվագյուտ հողային մետաղների շուրջ նախագծերը Սթարմերը և Թրամփը պայմանավորվել են Ռուսաստանի վրա ճնշումը շարունակելու շուրջ Վարդան Ղուկասյանի ընդդիմադիր քաղաքապետ լինելը՝ քաղաքական ընդդիմության համար լուրջ ռեսուրս է․ Վահե Եփրիկյան ԽԱՅՏԱՌԱԿՈՒԹՅՈՒՆ. հարբած ՔՊ-ական Վիլեն Գաբրիելյանի «բազառը» Գյումրիում (video) ՔՊ–ականի «լկտի» պահվածքը Գյումրիում․ «Դուք շատ փոքր մարդ եք», «էն կողմ գնացեք» (video) «Էդ ես եմ հայհոյե՞լ, ես ոչ մեկին չեմ վիրավորել»․ հարբած Վիլեն Գաբրելյանը հետ է կանգնում իր խոսքերից (video)