Երևանի ավագանու «Մայր Հայաստան» խմբակցության անդամ Արշակ Սարգսյանի ֆեյսբուքյան էջից
Վիլիկ Կարապետյանի տնօրենը կալանավորվել է Արդար պահանջ, չնահանջե՛ք, արցախցիների պաhանջները պետք է լսելի լինեն․ Արշավիր Ղարամյան Մարտուն Գրիգորյանը՝ Սարիկ Մինասյանին ապտակելու մասին (video) Կենտրոնական ընտրական հանձնաժողովը հայտարարություն է տարածել Ձեզ աթո՞ռն է փոխել․ Սարիկ Մինասյանը փախչում է լրագրողների հարցերից (video) Քանի կան արցախցիները, այդքան էլ կմնան արցախցիների իրավունքները և պայքարը․ Արտակ Բեգլարյան Գյումրիում իշխանական թեկնածուի թաղամասն ընդգրկող տեղամասերի առջև կուտակումներ են Արցախի հրաժարումով Հայաստանը ոչ թե փրկվեց, այլ դարձավ ավելի անպաշտպան․ Սաղաթելյան Հայաստանն ու Ռուսաստանը հետախուզվողներին դժվարությամբ են միմյանց փոխանցում․ «Հետք» Բագրատ Սրբազանին կտուգանեն Միջադեպ Գյումրու ընտատեղամասերից մեկում (video) Արցախցիների հանրահավաքի մասնակիցներից բազմապատիկ շատ նրանց հանդեպ ատելությունն ու թշնամանքն է տարածվում . լրագրող Սպանություն՝ Կոտայքի մարզում․ կան վիրավորներ և զոհ Ի՞նչ է անում Սարիկ Մինասյանի ԱԱԾ-ական բարեկամը․ Ռուբեն Մխիթարյան (video) Ընտրությունների ընթացքը Գյումրիում և Փարաքարում ՔՊ-ն դատի կտա Արման Թաթոյանին ՔՊ-ն քաղաքապետ չի՛ ունենալու․ Մարտուն Գրիգորյանը՝ ընդդիմության հետ համագործակցության մասին (video) Պահանջում եմ ՀՀ կառավարությունից՝ դադարեցնել արցախահայության դեմ խայտառակ քաղաքականությունը. Մանե Թանդիլյան Նախատեսվում են ամենօրյա ռեժիմով բողոքի և իրազեկման ակցիաներ Ահաբեկչական հարձակում` Զարուհի Փոստանջյանի հայրական տան վրա. լուսանկարներ Առավելագույնն անել՝ Ադրբեջանում պատանդառված ու խոշտանգվող հայերի պաշտպանության և հրատապ ազատ արձակման ուղղությամբ․ Արցախցիների պահանջագիրը՝ ՀՀ իշխանություններին «Մենք մի ազգ ենք ու մի բռունցք․ Մեր աջակցությունն ու սրտի ջերմությունն ենք փոխանցում հանրահավաքի վայրից՝ Արցախի մեր քույր ու եղբայրներին»․ Հայաստան-Արցախ համահայկական երիտասարդական ֆորում Արցախը մե՛զ է սպասում․ Դադիվանքի վանահայր Մեր իշխանությունները սիրում են ուղիղ բանակցել ռազմական սպառնալիքի ներքո․ ադրբեջանագետ Մեծ Բրիտանիան Ադրբեջանին կոչ է արել ազատ արձակել հայ ռազմագերիներին