Տիկին դատախազ, Հովիկ Աղազարյանի արտահայտության համար միջնորդեք` ցմահ ազատազրկվի․ Գեղամ Մանուկյանը կատակեց
Ազգային ժողովն այսօր՝ մարտի 26-ին, քննարկում է պատգամավոր Հովիկ Աղազարյանի նկատմամբ 2 դրվագով քրեական հետապնդում հարուցելուն համաձայնություն տալու մասին միջնորդագիրը։
ԱԺ «Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Գեղամ Մանուկյանը, դիմելով  Գլխավոր դատախազ Աննա Վարդապետյանին, կատակեց․ «Տիկին դատախազ, Հովիկ Աղազարյանի հայտարարության համար, որ իրենք ամենալավ իշխանությունն են և Նիկոլ Փաշինյանը պետք է հավերժ ղեկավարի, մենակ այդ արտահայտության համար միջնորդեք` ցմահ ազատազրկվի»։
Կարևորը փորձություններից որպես մարդ դուրս գալն է. Գրիգորյանը` Սարիկ Մինասյանին ՔՊ-ի շտաբի առջև ամենաթողություն է (լուսանկար) ՔՊ-ն Գյումրիում քաղաքապետ չի ունենա. Մարտուն Գրիգորյան Իշխանության թեկնածու Սարիկ Մինասյանը կտուգանվի՞ ՔՊ-ն աննամուս է․․․ Աստված չանի՝ դրանք հաղթեն․ գյումրեցի (video) Լարվածություն միայն ՔՊ-ն է առաջացնում Ընտրողներին ասվել է քվեարկության ժամանակ դուրս բերել Մարտուն Գրիգորյանի քվեաթերթիկը. ահազանգ Երեխային քաղաքական և ընտրական գործընթացում մասնակից դարձնելով թիրախի վերածելը ոչ թե սարիկություն, այլ սրիկայություն է. Էդգար Ղազարյան Որքա՞ն արցախցի է մասնակցել մարտի 29-ի հանրահավաքին «ՔՊ-ի խռխռացող պատգամավորներ կան, որոնց մարմնի մի մասը Նոր տարվա սեղանին են դնում»․ Մխիթարյան (video) Արտակարգ դեպք է տեղի ունեցել Փարաքարում 2 տեղամասերում քվեարկությունը սկսվել է ուշացած, 3 տեղամասերում արձանագրվել են ընթացակարգային խախտումներ Մեր համայնքում uպшնությունները շարունակվելու են. Գոռ Սարիբեկյան Ուսումնասիրվում են Գյումրու և Փարաքարի ընտրությունների վերաբերյալ ԶԼՄ-ների հրապարակումները Սպասվում է կարճատև անձրև Փարաքարի մի քանի ընտրատեղամասերի առջև կան ոստիկանական ուժերի կուտակումներ Արձանագրվել են տեսանկարահանման կարգի խախտումներ․ Գոհար Մելոյան Քվեարկության գաղտնիությունը խախտելը պատժվում է ազատազրկմամբ․ փաստաբան Գյումրիում և Փարաքարում այսօր ավագանու արտահերթ ընտրություններ են Ոստիկանական զորքերը՝ ՔՊ-ի շտաբի մոտ (video) Գյումրիի 31/05 ընտրատեղամասում «ՀայաՔվեի» դիտորդներն ընտրախախտում են արձանագրել Վիլիկ Կարապետյանի տնօրենը կալանավորվել է Արդար պահանջ, չնահանջե՛ք, արցախցիների պաhանջները պետք է լսելի լինեն․ Արշավիր Ղարամյան Մարտուն Գրիգորյանը՝ Սարիկ Մինասյանին ապտակելու մասին (video) Կենտրոնական ընտրական հանձնաժողովը հայտարարություն է տարածել