ԱՄՆ պետքարտուղարն ու Թուրքիայի ԱԳ նախարարը քննարկել են Հայաստանի և Ադրբեջանի միջև խաղաղության գործընթացը
Թուրքիայի արտգործնախարար Հաքան Ֆիդանը Վաշինգտոնում հանդիպել է ԱՄՆ պետքարտուղար Մարկո Ռուբիոյի հետ։
Հանդիպման ընթացքում քննարկվել է Ադրբեջանի և Հայաստանի միջև խաղաղության գործընթացը:
Նշվում է նաև, որ ընդգծվել է Գազայում մշտական ​​հրադադարի հաստատման կարևորությունը և այդ հարցի անհրաժեշտությունը տարածաշրջանային խաղաղության համար։
Ինչպես նաև քննարկվել են Ռուսաստանի և Ուկրաինայի միջև հրադադարի հասնելու ջանքերը։
«Էդ շան տղու լիրբ կնիկը մտավ Արցախ…». Արցախցին հունից դուրս եկավ (video) Ազատության հրապարակում արցախցիների հանրահավաքը բազմամարդ է Այդ բարոյականությունից զուրկ անձից իրավունք չունեն արցախցիների փոխարեն որոշում կայացնեն (video) Եթե հարցը չլուծենք, վատ, վատ բաներ կպատահեն Իրանի հետ. Թրամփ 2018-ին քարը գցեցին ծովը, մինչև հիմա չենք կարողանում այն հանել, խորտակվող Հայաստանը ճահճից դուրս բերել. Սարգսյան Տո դու չես սկսել Ղարաբաղյան շարժումը, որ միհատ էլ որոշես շարունակենք, թե չէ․ Անաիիս Սարդարյան (video) «Քաղաքական մարմնավաճա՛ռ», գիտես՝ բանտում քեզ ինչ են անելու․ Աշոտ Անդրեասյան (video) Այ «անասուն», տղուս գերեզմանը ծախել ես, պատասխան ես տալու․ արցախցի (video) Քոչարյանի 10 տոկոսն արեք, նոր խոսեք (video) Փաշինյա՛ն, դու հայ ազգի համար մեկ «դուշմանն ես»․ ակցիայի մասնակից (video) ՇՏԱՊ․ Ոստիկանական զորքերն Օպերայի շենքի հարևանությամբ (video) «С меня хватит». Նիկո՛լ, ես տուն եմ ուզում, էս կյանք չի, որ մենք ենք ապրում. արցախցի (video) Նիկո՛լ, դու ինձ ամեն ինչից զրկել ես, խոսքս հիշի, կյանքիս գնով ես «քո հարցը լուծելու»․ արցախցի (video) Ալեն Սիմոնյան, «զուգարանից դուրս չես գալու»․ Աշոտ Նավասարդյան (video) Նիկոլը ջղաձգումների մեջ է, զգացել է իր պարտության հոտը․ Միկա Բադալյան (video) Ոչ Նիկոլը, ոչ Ալենը, ոչ ոք չի կարող կոտրել Արցախցու մեջքը, պայքարելու ենք․ արցախցի (video) Արցախի հսկայական դրոշն Ազատության հրապարակում (video) «Բունկերի առնետն» ու՞ր է… ցնցումների մեջ ընկածը մեզ կործանում է. արցախցի (video) Ադրբեջանը պարզ ասում է՝ Նիկոլ, քո խաղաղությունը ինձ պետք չի, ինձ Հայաստանն է պետք․ Հարությունյան (video) Կոնջորյա՛ն, Արթուր Հովհաննիսյա՛ն, Նիկոլը ձեզ է «շինելու» (video) Թուրքիայում ձերբակալվել է շվեդ լրագրող Ամբողջ Թուրքիայում շարունակվում են բողոքները ՎԱԶ 2106-ը վրաերթի է ենթարկել 70-ամյա հետիոտնին Կանադայի նոր վարչապետին բռնել են գրագողության մեջ Ռուբեն Վարդանյանի որդին ելույթ կունենա Համագումարի գարնանային քարոզչական գագաթնաժողովում