Հայկ Սարգսյանը դիմել է պետական պահպանության համար
«Հրապարակ» թերթը գրում է. «ՔՊ-ական պատգամավոր Հայկ Սարգսյանը դիմել է պետական պահպանության համար, ինչը ենթադրում է ավտոմեքենա, ուղեկցողներ եւ այլն։ Օրենքով պետպահպանություն տրամադրվում է ՀՀ նախագահին, վարչապետին, ԱԺ նախագահին, «այլ պաշտոնյաների, հասարակական, քաղաքական, կրոնական գործիչների» եւս կարող է տրամադրվել` վարչապետի որոշմամբ։ Դիմողը պետք է հիմնավորի, թե իր անվտանգությանն ինչ սպառնալիքներ կան:
Թե ինչու է Հ․ Սարգսյանը դիմել, նա չգաղտնազերծեց, հարցը լսելով ասաց՝ չի ուզում մեկնաբանել։ Նշենք, որ պատգամավորը վերջին շրջանում ելույթներ է ունենում քրեական ենթամշակույթի ներկայացուցիչների մասին եւ օրինագծեր է բերում առցանց խաղերի բիզնեսի դեմ»:
Արցախյան շարժումը փակողնե՛ր, գիտե՞ք այդ օրն ինչ ասաց ինձ Բակո Սահակյանը… Արմեն Պետրոսյան (video) Այ «թուրք», դու կգնաս թուրքերի հետ կապրես, ես իմ հայրենիքում եմ ուզում ապրեմ (video) ՇՏԱՊ․ Ռուսաստանը դիմել է Փաշինյանին և առաջարկել օգնություն, Նիկոլը հրաժարվել է (video) Լավ լսե՛ք՝ ոչ ոք իրավունք չունի արցախցիներին անվանել փախստական (video) Մեր աչքի առաջ թուրքերը ոչնչացնում են մեր Ստեփանակերտը, ջնջում մեր հայրենքիը (video) Նիկո՛լ, արի տեղերով փոխվենք, դու ապրի 40+10–ով, մենք քո աշխատավարձով․ արցախցի (video) Փաշինյա՛ն, ամեն մեկիս սպիները քո բոյից երկար են. զգույշ խոսիր. պատերազմի մասնակից (video) Արցախցիների սոցիալ-տնտեսական իրավունքները պարբերաբար ոտնահարվում ու անտեսվում են. Գեղամ Ստեփանյան «Opel Zafira»-ն բախվել է քարերին և գլխիվայր շրջվել Ցուցարարները 1 րոպե լռությամբ հարգեցին Արցախի ազատության համար զոհվածների հիշատակը «Էդ շան տղու լիրբ կնիկը մտավ Արցախ…». Արցախցին հունից դուրս եկավ (video) Ազատության հրապարակում արցախցիների հանրահավաքը բազմամարդ է Այդ բարոյականությունից զուրկ անձից իրավունք չունեն արցախցիների փոխարեն որոշում կայացնեն (video) Եթե հարցը չլուծենք, վատ, վատ բաներ կպատահեն Իրանի հետ. Թրամփ 2018-ին քարը գցեցին ծովը, մինչև հիմա չենք կարողանում այն հանել, խորտակվող Հայաստանը ճահճից դուրս բերել. Սարգսյան Տո դու չես սկսել Ղարաբաղյան շարժումը, որ միհատ էլ որոշես շարունակենք, թե չէ․ Անաիիս Սարդարյան (video) «Քաղաքական մարմնավաճա՛ռ», գիտես՝ բանտում քեզ ինչ են անելու․ Աշոտ Անդրեասյան (video) Այ «անասուն», տղուս գերեզմանը ծախել ես, պատասխան ես տալու․ արցախցի (video) Քոչարյանի 10 տոկոսն արեք, նոր խոսեք (video) Փաշինյա՛ն, դու հայ ազգի համար մեկ «դուշմանն ես»․ ակցիայի մասնակից (video) ՇՏԱՊ․ Ոստիկանական զորքերն Օպերայի շենքի հարևանությամբ (video) «С меня хватит». Նիկո՛լ, ես տուն եմ ուզում, էս կյանք չի, որ մենք ենք ապրում. արցախցի (video) Նիկո՛լ, դու ինձ ամեն ինչից զրկել ես, խոսքս հիշի, կյանքիս գնով ես «քո հարցը լուծելու»․ արցախցի (video) Ալեն Սիմոնյան, «զուգարանից դուրս չես գալու»․ Աշոտ Նավասարդյան (video) Նիկոլը ջղաձգումների մեջ է, զգացել է իր պարտության հոտը․ Միկա Բադալյան (video)