Հ1-ում արգելել են լուսաբանել Հայ առաքելական եկեղեցու և Վեհափառ Հայրապետի մասին հոդվածներ
Հանրային հեռուստաընկերությունում տիրում է կամային իրավիճակ, որտեղ իրականացվում է միայն Նիկոլ Փաշինյանի ցանկություններն ու հանձնարարությունները: Մեր տեղեկություններով՝ հեռուստաալիքով, որը ֆինանսավորվում է պետբյուջեից,  արգելվել է լուսաբանել Հայ առաքելական եկեղեցում իրականացվող եկեղեցական միջոցառումները, եկեղեցու վերաբերյալ որևէ դրական լուր, ինչպես նաև Ամենայն Հայոց Կաթողիկոսի մասին հրապարակումները:
Սակայն, այստեղ ոչ մի զարմանալի բան չկա, քանի որ 2018 թվականի հեղափոխությունից հետո, որը հանրության կողմից վերանվանվեց «թուրքական հեղափոխություն», գերակայում է թուրքական շահը: Բոլորս էլ ականատես եղանք, որ հեղափոխության հենց սկզբից էլ առաջինը թիրախավորվեց Հայ առաքելական եկեղեցին:
դիտվել է 2068 անգամ
Կիմանանք թե ով ում հետ ինչ էր ուզում անել. Արսեն Բաբայան Քրեական վարույթ՝ Երևանի կենտրոնում հայտնված ադրբեջանցի բլոգերի դեպքով ԿԸՀ-ն չի ստացել Գյումրիում և Փարաքարում ձայների վերահաշվարկի մասին դիմումներ Ադրբեջանը շատ ինտենսիվ պատրաստվում է «խաղաղության», հուսով եմ՝ ՀՀ իշխանությունները չեն շեղվի․ Տաթևիկ Հայրապետյան Հայտնաբերվել են Երևանում տղամարդու կյանքը առանձնակի դաժանությամբ խլած 4 անձինք Մովսես Հակոբյանին և Արմեն Հարությունյանին մեղադրում են անփութության մեջ ԱՀԱԶԱՆԳ․ «Դարի հանցագործ» 75 ամյա Կիմա տատիկը 48 ժամ է՝ ձերբակալված է. Մելիքյան (video) Նոր մանրամասներ Հայաստանում գրանցված երկրաշարժից Արմեն Քոլոյան, գնա կնոջդ կարգի հրավիրի, դուք շարքային սրիկա եք․ Հռիփսիմե Առաքելյան Երևանում բախվել են «Tesla»-ն ու «Honda» մակնիշի մոտոցիկլը. վերջինը կողաշրջվել է․ կա վիրավոր Հայաստանում երկրաշարժ է տեղի ունեցել Այ տականք Նիկո՛լ, տարիներ գլորելով երկիր չեն պահում (video) Մարտուն Գրիգորյան, քո որոշմանն է սպասում ամբողջ ազգը, շտապիր․ Արմեն Աշոտյան (video) #ՀԻՄԱ. Փաշինյանը լարված իրավիճակում սկսել է սարսափելի կեղտոտ խաղեր․ Ռուբեն Մելիքյան (video) #ՀԻՄԱ. ՔՊ–ում մեծ պանիկա է․ Ինչ է ասել գիշերը Նիկոլը․ Նարինե Դիլբարյան (video) Նիկո՛լ, գյումրեցին ցույց տվեց քեզ, որ քո հետույքը աթոռից պոկելու ժամանակն է․ Արշակ Զաքարյան (video) #ՀԻՄԱ. Կանչում են Օղռաշ Փաշինյան և կրակում․ Վոլոդյա Հովհաննիսյան (video) ՇՏԱՊ․ Գյումրիում ոստիկանները Նիկոլին ձայն չեն տվել․ Վոլոդյա Հովհաննիսյան (video) Ինչպես է իշխանությունն ԱՆԻՖ-ի միջոցով ներդրում կատարել ընդդիմադիր գործչի բիզնեսում․ Hetq.am Մեզ սպասվում է տաք և բավարար տեղումներով ապրիլ. Սուրենյան Իսրայելն ամառվանից կսկսի արգելափակոցներ կառուցել Հորդանանի հետ սահմանին Ո՞վ կփոխարինի Վիլեն Գաբրիելյանին Ազգային ժողովում Ինձ անվանել է պոպուլիստ․ Ադրբեջանը մերժել է Սարգիս Խանդանյանի առաջարկը Խայտառակ վիճակ Գյումրիում․ ուր են ծախսվում Տիգրան Ավինյանի կողմից հատկացված միլիոնները (video) Ապրիլին օդի ջերմաստիճանը կանխատեսվում է նորմայից բարձր, տեղումները՝ նորմային մոտ