Ազգային ինքնության վրա հարձակման «սերիաները». «Փաստ» Բերդերում տեղ են ազատում․ «Հրապարակ» Աղազարյանին այս անգամ չմերժեցին․ «Հրապարակ» ՔԿ-ն «հերքելով»՝ փաստացի հաստատել է. «Փաստ» Ակտիվ, հետևողական պայքարն ավարտվելու է իրավունքի, այլ ոչ թե ուժի և «զոռբայության» հաղթանակով. «Փաստ» ԱԳ փոխնախարար Մնացական Սաֆարյանի դեմարշը Նիկոլին. «Իրավունք» 200 մլն դրամից 36 մլն դրամը սանհանգույցների և լոգարանների սպասարկման համար․ «Սևան Ստարտափ Սամմիթ»-ի ծախսերը. «Ժողովուրդ» Փաշինյանի երաժշտական տաղանդի բացահայտումը բավականին թանկ է նստել իշխող կուսակցության վրա. «Ժողովուրդ» Կոնջոյանի եղբայրը խոշոր խարդախության համար դատապարտվել է. բացահայտում. «Ժողովուրդ» Ովքեր են ղեկավար կազմում․ «Հրապարակ» ՔՊ-ականների տվայտանքներին վերջ կդրվի․ «Հրապարակ» Ինչու է իշխանությունը քաղբանտարկյալների հանդեպ «մեծահոգի» դարձել․ «Հրապարակ» Ալկոհոլ օգտագործածներին բուժօգնություն չցուցաբերելու դեպքով ՄԻՊ-ը սպասում է . «Ժողովուրդ» Ողբերգական վթար Արմավիրի մարզում. զոհեր կան Ինչ է նվիրել ռուս գործարարը Նիկոլ Փաշինյանին. «Ժողովուրդ» ՔՊ քարտուղարին ներում են, իսկ 8 հոգևորականի մեղադրանք են առաջադրել. «Ժողովուրդ»