Հաղթանակը նշողներին տուգանել են Վարչական ռեսուրսն էլ հանես, տակը բան չի մնա Ինչ է ասել Փաշինյանը Արցախցիների հանրահավաքի մասին Փաշինյանը գիշերը հերթական «զոհերի» ցուցակ է պատրաստել. «Աղազարյանին երանի եք տալու» Թռնելու ժամանակը չէ՞ Ինքնախաբեությո՞ւն, թե՞ հայ ժողովրդին հերթական անգամ դիտավորյալ մոլորության մեջ գցելու փորձ ՀՀ իշխանությունն օրակարգից հանում է Հայոց ցեղասպանության հարցը․ Աբրահամյան Գալու է օրը, երբ կհասնեն «Զանգեզուրի միջանցքի» բացմանը, քանի որ ուժ են հավաքում այդ օրվա համար. Տաթևիկ Հայրապետյան Գլուխներ կթռնեն. Փաշինյանը «չիստկա» կանի ՔՊ-ում Վեց ժամ՝ հանուն ոչնչի Դատախազը կգնա Տիգրան Ավինյանի հետևից. ԱՆԻՖ հիմնադրամի 25 մլրդ թալանի «անունները» ՈՒԵՖԱ-ի նախագահ Չեֆերինին Հայաստանում հարցեր ունի Ովքեր են մեղավոր Փարաքարում ՔՊ-ի պարտության համար Յոթնամյա ավեր Հայոց պետականության փրկությունը ՀՀ-ում օր առաջ վերջնական իշխանափոխությունն է Անհետ կորածների ծնողները Արսեն Թորոսյանին և Մհեր Բիշարյանին կանչել են ԱԺ՝ խաբելու համար պատասխան տալու
Դատավոր Տիգրան Փոլադյանն 1 տարի կալանքի տակ լինելուց հետո ազատ կարձակվի․ կալանքը փոխարինվեց տնային կալանքով և գրավով Թշնամին շարունակում է ապատեղեկատվություն տարածել Գյումրին մերժեց Նիկոլ Փաշինյանին. Անդրանիկ Թևանյանի դիտարկումներ ու գնահատականները Գյումրեցի ձերբակալված 75-ամյա Կիմա տատիկին սպառնացել են՝ «բանտում փտելու ես»․ Մելիքյան Մյանմայում երկրաշարժի զոհերի թիվը հասել է 2700-ի Կիմանանք թե ով ում հետ ինչ էր ուզում անել. Արսեն Բաբայան Քրեական վարույթ՝ Երևանի կենտրոնում հայտնված ադրբեջանցի բլոգերի դեպքով ԿԸՀ-ն չի ստացել Գյումրիում և Փարաքարում ձայների վերահաշվարկի մասին դիմումներ Ադրբեջանը շատ ինտենսիվ պատրաստվում է «խաղաղության», հուսով եմ՝ ՀՀ իշխանությունները չեն շեղվի․ Տաթևիկ Հայրապետյան Հայտնաբերվել են Երևանում տղամարդու կյանքը առանձնակի դաժանությամբ խլած 4 անձինք Մովսես Հակոբյանին և Արմեն Հարությունյանին մեղադրում են անփութության մեջ ԱՀԱԶԱՆԳ․ «Դարի հանցագործ» 75 ամյա Կիմա տատիկը 48 ժամ է՝ ձերբակալված է. Մելիքյան (video) Նոր մանրամասներ Հայաստանում գրանցված երկրաշարժից Արմեն Քոլոյան, գնա կնոջդ կարգի հրավիրի, դուք շարքային սրիկա եք․ Հռիփսիմե Առաքելյան Երևանում բախվել են «Tesla»-ն ու «Honda» մակնիշի մոտոցիկլը. վերջինը կողաշրջվել է․ կա վիրավոր Հայաստանում երկրաշարժ է տեղի ունեցել Այ տականք Նիկո՛լ, տարիներ գլորելով երկիր չեն պահում (video) Մարտուն Գրիգորյան, քո որոշմանն է սպասում ամբողջ ազգը, շտապիր․ Արմեն Աշոտյան (video) #ՀԻՄԱ. Փաշինյանը լարված իրավիճակում սկսել է սարսափելի կեղտոտ խաղեր․ Ռուբեն Մելիքյան (video) #ՀԻՄԱ. ՔՊ–ում մեծ պանիկա է․ Ինչ է ասել գիշերը Նիկոլը․ Նարինե Դիլբարյան (video) Նիկո՛լ, գյումրեցին ցույց տվեց քեզ, որ քո հետույքը աթոռից պոկելու ժամանակն է․ Արշակ Զաքարյան (video) #ՀԻՄԱ. Կանչում են Օղռաշ Փաշինյան և կրակում․ Վոլոդյա Հովհաննիսյան (video) ՇՏԱՊ․ Գյումրիում ոստիկանները Նիկոլին ձայն չեն տվել․ Վոլոդյա Հովհաննիսյան (video) Ինչպես է իշխանությունն ԱՆԻՖ-ի միջոցով ներդրում կատարել ընդդիմադիր գործչի բիզնեսում․ Hetq.am Մեզ սպասվում է տաք և բավարար տեղումներով ապրիլ. Սուրենյան