Բառի իսկական ու փոխաբերական իմաստով աղմուկի տողատակերը Քաղաքական ցուգցվանգի ու ցայտնոտի հետևանքները 2026 թվականին նախատեսվում է ունենալ դպրոցի 26 գործուղված տնօրեն, նրանց կտրվի լրավճար. բյուջեի եկող տարվա լրացուցիչ ծախսը՝ 52 մլն դրամ Հայաստանցիների նյարդերն այլևս չեն քայքայվի՞ առաքանիները ժամանակին ստանալու առումով Ավինյանի հնչեցրած «ղալաթ», «հաչել», «գլուխը պատին տալ» բառերի համար ԿԿՀ-ն վարքագծի խախտում է արձանագրել Բենզինը թանկացել է, իսկ հեղուկ գազի միջին արժեքը 143 դրամ է կազմել Պապիկյանի ազաբ բաշին վերահսկում է զինվորականներին ՔՊ-ական պատգամավորները միայն փնովել են Անդրանիկ Քոչարյանին. նա մեկուսացել է Ուղարկո՞ւմ են, թե՞ ինքն է գնում Չարենցավանի ՏԻՄ ընտրությունների օրը Հայկ Կոնջորյանի եղբայրը աչքի է ընկել փողոցային վարքուբարքով. հիշեցում Քաղաքապետ դառնալու ամենամեծ շանսը Վարդան Ղուկասյանինն է Անդրանիկ Քոչարյանի հետ կապված միջադեպից ամենաշատը ոգեւորվել է Ալեն Սիմոնյանը ՔՊ-ում թեժ քննարկում են ունեցել «Կորտիզոլն» ու «ադրենալինը» նույնն են. նորանշանակ պաշտոնյայի սկանդալային սխալը Իրավապահները դեսանտ կիջնեն Գյումրիում Նախ՝ «տրաս է հանել» յուրայիններին
31/45 ընտրատեղամասում Վարդան Ղուկասյանն առաջատար է Հայտնի են Գյումրու 31/17 ընտրատեղամասի նախնական արդյունքները Փարաքարի 14/07 ընտրատեղամասի քվեարկության նախնական արդյունքները հայտնի են Քվեարկության նախնական արդյունքները՝ Փարաքարի 14/06, 14/07 ընտրատեղամասերում ՔՊ-ական պատգամավորը հարբած Գյումրու փողոցներում է մեկ այլ հարբած ընկերոջ հետ Գյումրու 31/43 ընտրատեղամասում հաղթում է Վարդան Ղուկասյանը Գյումրու 31/02 ընտրատեղամասի նախնական արդյունքները Փաստաբաններին թույլ չեն տվել այցելել Գյումրիում ձերբակալված 70-ն անց, 80-ն անց ու 90-ն անց կանանց Ով է առաջատար Գյումրիի 31/65 տեղամասում ՔՊ-ն կրկին պարտվում է Ահազանգ․ հայտնի են Գյումրիում քաղաքացու տան վրա գրանցված անձանց անունները, որոնց նա չի ճանաչում ՔՊ-ն պարտվում է Փարաքար համայնքի բոլոր 9 գյուղերում. Նաիրի Հոխիկյան Արդեն 6-րդ ժամն է, ինչ չի ապահովվում իմ տեսակցությունը պաշտպանյալիս՝ Գյումրու ավագանու թեկնածու 70 տարեկան Անահիտ Խալաթյանի հետ. Բաբայան Թիմակիցներիս հետ այսօր Ազատության հրապարակում էի. Լիաննա Մանուկյան Գյումրիի 31/77 տեղամասում սարքով 780 մարդ է ընտրել, ցուցակում ստորագրություններով՝ 778 Ժամը 20։00-ի դրությամբ ՆԳՆ ոստիկանությունը նախաքննական մարմին է ուղարկել ենթադրյալ հանցագործության վերաբերյալ 6 հաղորդում Գյումրում 31/63 ընտրատեղամասի արդյունքները Հորդորում ենք մեր բոլոր հայրենակիցներին մասնակցել Վսյո տակի նիկոլենք համեստ են՝ կարային չէ՞ միանգամից 15 հազար մարդ գրանցեին. Նաիրա Զոհրաբյան Քվեարկությանը մասնակցել է ընտրողների 44.61%-ը ՊՆ-ն հերքում է Գյումրիում միջադեպ է եղել լրագրողների և ՔՊ շտաբում քաղաքացիների մասնակցությամբ Ընտրողների էլեկտրոնային գրանցման նպատակով օգտագործվում է 231 տեխնիկական սարքավորում. ԿԸՀ Շրջիկ մեքենան Գյումրիի 31/29 տեղամաս արդեն մի քանի խումբ ընտրողներ է բերել Մասնակցությունը բարձր է հատկապես այն տեղամասերում, որտեղ ակնհայտ ուղղորդում ենք ֆիքսում. Չալաբյան