Բաքուն պետք է մի կողմ դնի Երեւանի հետ համաձայնագրի ստորագրման վերաբերյալ բոլոր կասկածները. Գերմանիայի նախագահ Գերմանիայի դեսպանը կանչվել է Ադրբեջանի ԱԳՆ․ Արցախի վերաբերյալ հրապարակումը հեռացվել է Շտայնմայերի էջից Չի բացառվում, որ ՔՊ-ականները սկսեն կրակել լրագրողների վրա. Կորյուն Սիմոնյան Գիշերը Խնածախի ուղղությամբ կրակոցներն ինտենսիվ են եղել Մարտուն Գրիգորյանը պետք է հետևի Ռուբեն Մխիթարյանի ու Կարեն Սիմոնյանի օրինակին․ Վարդան Ղուկասյան Նաիրա Հովսեփյանին կարգապահական պատասխանատվության ենթարկելու միջնորդությունն արդեն ԲԴԽ-ում է Արթուր Վանեցյանը մասնակցում է Մարտուն Գրիգորյանի շտաբում տեղի ունեցող քննարկումներին Միանում եմ Մարտուն Գրիգորյանից ակնկալիքներ ունեցողներին, որ Գյումրիում ՔՊ քաղաքապետ չլինի․ Աշոտյան ՔՊ-ն Գյումրիում քաղաքապետ չի ունենալու. Մարտուն Գրիգորյան
Բաքուն պետք է մի կողմ դնի Երեւանի հետ համաձայնագրի ստորագրման վերաբերյալ բոլոր կասկածները. Գերմանիայի նախագահ Կուրսկում Ուկրաինայի ԶՈւ-ն մեկ օրում աննախադեպ կորուստներ է ունեցել Գերմանիայի դեսպանը կանչվել է Ադրբեջանի ԱԳՆ․ Արցախի վերաբերյալ հրապարակումը հեռացվել է Շտայնմայերի էջից 21-ամյա երիտասարդի սպանությունը բացահայտվել է Չի բացառվում, որ ՔՊ-ականները սկսեն կրակել լրագրողների վրա. Կորյուն Սիմոնյան Գիշերը Խնածախի ուղղությամբ կրակոցներն ինտենսիվ են եղել Մարտուն Գրիգորյանը պետք է հետևի Ռուբեն Մխիթարյանի ու Կարեն Սիմոնյանի օրինակին․ Վարդան Ղուկասյան Նաիրա Հովսեփյանին կարգապահական պատասխանատվության ենթարկելու միջնորդությունն արդեն ԲԴԽ-ում է Արթուր Վանեցյանը մասնակցում է Մարտուն Գրիգորյանի շտաբում տեղի ունեցող քննարկումներին Միանում եմ Մարտուն Գրիգորյանից ակնկալիքներ ունեցողներին, որ Գյումրիում ՔՊ քաղաքապետ չլինի․ Աշոտյան ՔՊ-ն Գյումրիում քաղաքապետ չի ունենալու. Մարտուն Գրիգորյան Ստյոպա Սաֆարյանը տեղով խայտառակություն է․․․ Հայկ Նահապետյան (video) Անդրանիկ Միհրանյանը հենց այդ պահին ասաց՝ «երբ փողոցի բոմժը գալիս է իշխանության»․․․ (video) Մարտուն Գրիգորյա՛ն, Վարդան Ղուկասյանը ձեռքը մեկնել է․․․ Հովհաննես Իշխանյան (video) Դիմում եմ Մարտուն Գրիգորյանին․ տոտալ ինքնապաշտպանության պետք է անցնել․ Հայկ Նահապետյան (video) ՇՏԱՊ․ Վիճաբանություն ու ծեծկռտուք ԱԺ-ում՝ անհետ կորածների հարազատների ու ՔՊ-ականների միջև (video) Ընդդիմությու՛ն, Գյումրիում քվե եք ստացել մի բանի համար․ Նաիրա Զոհրաբյան (video) Եթե թշնամիները զավթեն իշխանությունը Գյումրիում... Հուսամ մինչև երեկո կլսենք Բաքվում պահվող հայերի հարցով մի քանի անգամ դիմել եմ Պուտինին. Արա Աբրահամյան #ՈՒՂԻՂ․ «Գյումրիում Նիկոլի նավակը թափով ճոճվեց»․ Հովհաննես Իշխանյան (video) Գերմանիայի նախագահն Արցախի մասին Ինչ է լինելու ըստ Գյումրու համայնքի ավագանու նախնական արդյունքների. Գոհար Մելոյան Նիկոլի դեմ կարելի է գնալ ընտրությունների ու հաղթել. Տիգրան Քոչարյան Ի՞նչ է պահանջել Փաշինյանը Վիլեն Գաբրիելյանից․ Աննա Մկրտչյան (video) Գյումրիի որոշ տեղամասերում կլինի վերահաշվարկ