Արսեն Թորոսյանն ընդդեմ ֆուտբոլասերների. կամ Փաշինյանի տխրությամբ ուրախացողը Իրարանցումից հետո ո’չ լսել են նախարարի ձայնը, ո’չ տեսել նրան Հրաժարվե՞լ է, թե՞ հրաժարեցրել են Ներքին գործերի նախարարի թեկնածու են փնտրում. Արփինե Սարգսյանը հեռանում է Արցախցիները մեծ հանրահավաքի են պատրաստվում. իրավունքի խնդիր կա Արցախցիները բացատրություն են պահանջել Վիտալի Բալասանյանից ՔՊ-ականները «սարքել են» Վիլեն Գաբրիելյանի գլխին Աննա Վարդապետյանը կրկին ԱԺ կգնա Հաղթանակը նշողներին տուգանել են Վարչական ռեսուրսն էլ հանես, տակը բան չի մնա Ինչ է ասել Փաշինյանը Արցախցիների հանրահավաքի մասին Փաշինյանը գիշերը հերթական «զոհերի» ցուցակ է պատրաստել. «Աղազարյանին երանի եք տալու» Թռնելու ժամանակը չէ՞ Ինքնախաբեությո՞ւն, թե՞ հայ ժողովրդին հերթական անգամ դիտավորյալ մոլորության մեջ գցելու փորձ ՀՀ իշխանությունն օրակարգից հանում է Հայոց ցեղասպանության հարցը․ Աբրահամյան Գալու է օրը, երբ կհասնեն «Զանգեզուրի միջանցքի» բացմանը, քանի որ ուժ են հավաքում այդ օրվա համար. Տաթևիկ Հայրապետյան
Ինչի՞ պետք է իշխանությունը հաղթեր, շատ ճոխ կլիներ իրենց համար․ Քաղաքացի (video) «Kia Sportage»-ը բախվել է հողաթմբին և գլխիվայր հայտնվել մայթին. վարորդն ու անչափահաս ուղևորը հոսպիտալացվել են Մահացել է Ռաֆայել Գրիգորյանը «Ալկոհոլիկ Վիլեն Գաբրիելյանը համարձակվել էր մի բան անել․․․ » (video) Հայտնի է դարձել Ռուսաստանի և Ուկրաինայի միջև մասշտաբային պայմանավորվածության մասին 9 տարի առաջ, այս օրը, վերջին անգամ լսեցի քո ձայնը․ Ադամ Սահակյանի մայր #ՀԻՄԱ․ Սիրելի գյումրեցինե՛ր, ամեն ինչ միասին պետք է անենք, որ արցախահայերի օրին չընկնեք․ Իսրայելյան (video) Վահագն Ալեքսանյանը կամ պետք է ներողություն խնդրի, կամ ապացուցի իր զրպարտանքը. Չալաբյան «Այս պաուզան շատ է ձգձգվում․․․ քաղաքական առումով կարող են թաղվել․․․» (video) ԿԸՀ-ին կոչ ենք անում ստուգել բողոքները. Չալաբյան Ինչպես քանդում են մեր պետականությունը, այնպես էլ քանդում են քաղաքացու սեփականությունը՝ սեփական տունը Այս տևական դադարի, լռության հետևանքով կորում է հաղթանակի Էֆեկտը. Միքայել Համբարձումյան Ադրբեջանական ինքնաթիռները շարունակում են իսրայելական ավիաբшզայից բեռ տեղափոխել Բաքու. «Հետք» Մարտուն Գրիգորյան, քեզ չեն ընտրել, որ դու Նիկոլի հետ «բազարի» գնաս․ Անժելա Թովմասյան (video) Այն, ինչ արդեն քանի օր է տեղի է ունենում ներքաղաքական դաշտում՝ քաղաքական դրամայի ժանրից է. Հակոբյան Զախարովան կոշտ հայտարարություն է արել Հասարակությանն են ուզում շեղել. Մովսես Հակոբյանը՝ իր դեմ հարուցված քրգործի մասին Փաստորեն շուն Դոգի հետ կոմպրոմիս ունեիք, իրար հետ չունե՞ք․․․ Էդգար Էլբակյան (video) Մարտուն Գրիգորյանը որոշում ունի. Factor.am Իսրայելը հայտարարել է Գազայի հատվածում գործողության ընդլայնման մասին Ապրիլյան պատերազմը՝ իր կորուստներով հանդերձ, հաղթանակ է. հակառակորդը չհասավ իր ռազմավարական նպատակներին. Վիտալի Մանգասարյան Այսօր Ադրբեջանի և Հայաստանի դիրքորոշումները խաղաղության հասնելու հարցում բավականին մոտ են. Ալիև Հայ-ռուսական համագործակցության ընդլայնում պատմական կրթության ոլորտում Մարտուն Գրիգորյանի թիմակից Անահիտ Խալաթյանն ազատության մեջ է Մարտուն Գրիգորյանին ընտրողնե՛ր, դուք ինչի՞ն եք սպասում․ Տիգրան Չոբանյան (video)