Արսեն Թորոսյանն ընդդեմ ֆուտբոլասերների. կամ Փաշինյանի տխրությամբ ուրախացողը Իրարանցումից հետո ո’չ լսել են նախարարի ձայնը, ո’չ տեսել նրան Հրաժարվե՞լ է, թե՞ հրաժարեցրել են Ներքին գործերի նախարարի թեկնածու են փնտրում. Արփինե Սարգսյանը հեռանում է Արցախցիները մեծ հանրահավաքի են պատրաստվում. իրավունքի խնդիր կա Արցախցիները բացատրություն են պահանջել Վիտալի Բալասանյանից ՔՊ-ականները «սարքել են» Վիլեն Գաբրիելյանի գլխին Աննա Վարդապետյանը կրկին ԱԺ կգնա Հաղթանակը նշողներին տուգանել են Վարչական ռեսուրսն էլ հանես, տակը բան չի մնա Ինչ է ասել Փաշինյանը Արցախցիների հանրահավաքի մասին Փաշինյանը գիշերը հերթական «զոհերի» ցուցակ է պատրաստել. «Աղազարյանին երանի եք տալու» Թռնելու ժամանակը չէ՞ Ինքնախաբեությո՞ւն, թե՞ հայ ժողովրդին հերթական անգամ դիտավորյալ մոլորության մեջ գցելու փորձ ՀՀ իշխանությունն օրակարգից հանում է Հայոց ցեղասպանության հարցը․ Աբրահամյան Գալու է օրը, երբ կհասնեն «Զանգեզուրի միջանցքի» բացմանը, քանի որ ուժ են հավաքում այդ օրվա համար. Տաթևիկ Հայրապետյան
Նիկոլը վերածվել է քաղաքական խրթվիլակի, որը չի հենվում ոչ իր թիմի, ոչ էլ ժողովրդի աջակցության վրա՝ ուղղակիորեն սպասարկելով թուրքական տերերին. Արմեն Հովասափյան Գյումրու «սպիտակ ծուխը» և իր դասերը Ռուսաստանը և Ուկրաինան մեկը մյուսի վրա տասնյակ ԱԹՍ-ներ են արձակել. կան վիրավորներ Մյանմայում երկրաշարժի զոհերի թիվը հասել է 2886-ի, Թաիլանդում՝ 22-ի «Հեղափոխությունը» տապալվեց նաև գյուղում. 168.am Ապրիլյան պատերազմի ժամանակ Ադրբեջանը խնդիր էր դրել` ռազմական արկածախնդրությամբ լուծել ղարաբաղյան կոնֆլիկտը. Տիգրան Աբրահամյան Սպասվում է առանց տեղումների եղանակ. օդի ջերմաստիճանը կբարձրանա ԱՉՔԱԿԱՊՈՒԹՅՈՒՆ ԱՉՔԱԿԱՊՈՒԹՅԱՆՑ Ձեզ քվե չե՛նք վստահել, որ ձեր անձնական հարցերը լուծեք․․․ (video) Էլ ո՞ր ՔՊ-ականները հրաժարական կտան․․․ (video) ԽԱՅՏԱՌԱԿՈՒԹՅՈՒՆ․ Կիմա տատիկին մեղադրանք է առաջադրվել․ Ռուբեն Մելիքյան (video) Որքան շուտ ստորագրվի «Խաղաղության պայմանագիրը», այնքան լավ կլինի երկու երկրների և տարածաշրջանի համար․ Իրանի փոխարտգործնախարար Թրամփը կցանկանար Օբամայի հետ մրցակցել նախագահական ընտրություններում Մինչև հիմա չի պարզվել Տիգրանին խnշտանգմшն ենթարկած ոստիկանների ինքնությունը․ փաստաբան «Իրավիճակը պայթելու է, ու 2026 թվական չի լինելու. չգիտենք՝ վա՞ղն ինչ է զիջելու». Հուսիկ Արա Հուսանք՝ Գյումրիում ընդդիմադիրները քաղաքապետ կընտրեն՝ ձախողելով իշխանությունը զավթելու Փաշինյանի ցանկացած փորձ. հայտարարություն Վեհափառ Հայրապետը խնդրանքով դիմել է Գերմանիայի նախագահին՝ Բաքվում բարձրաձայնել հայ ռազմագերիների ազատ արձակման խնդրի մասին Խոզնավար գյուղի ուղղությամբ կրկին կրակոցներ են հնչել Արսեն Թորոսյանն ընդդեմ ֆուտբոլասերների. կամ Փաշինյանի տխրությամբ ուրախացողը Իրարանցումից հետո ո’չ լսել են նախարարի ձայնը, ո’չ տեսել նրան Հրաժարվե՞լ է, թե՞ հրաժարեցրել են Ներքին գործերի նախարարի թեկնածու են փնտրում. Արփինե Սարգսյանը հեռանում է Արցախցիները մեծ հանրահավաքի են պատրաստվում. իրավունքի խնդիր կա Արցախցիները բացատրություն են պահանջել Վիտալի Բալասանյանից ՔՊ-ականները «սարքել են» Վիլեն Գաբրիելյանի գլխին