Ահաբեկչական հարձակում` Զարուհի Փոստանջյանի հայրական տան վրա. լուսանկարներ Առավելագույնն անել՝ Ադրբեջանում պատանդառված ու խոշտանգվող հայերի պաշտպանության և հրատապ ազատ արձակման ուղղությամբ․ Արցախցիների պահանջագիրը՝ ՀՀ իշխանություններին Մեր իշխանությունները սիրում են ուղիղ բանակցել ռազմական սպառնալիքի ներքո․ ադրբեջանագետ Ալիևը խոստովանել է՝ 44-օրյայի ժամանակ բարդ է եղել ուժով վերցնել Աղդամը, Լաչինը, Քելբաջարը, վերցրել են քաղաքական ճանապարհով «Եթե ՀՀ-ն սատար չկանգնի Արցախից բռնի տեղահանված մեր հայրենակիցներին, ապա կկանգնենք շատ վտանգավոր ջրբաժանի առջև արդեն համայն հայության կոնտեքստում» Ջալալ Հարությունյանը հարցաքննվել է Մատաղիսի զորամասի հրամանատարի գործով Իտալիայից է վերահսկու՞մ Գյումրիի ընտրությունները Իրանը ոչ մի վտանգ չի ներկայացնում հարևանների համար, բայց հարձակմшն դեպքում պատասխան կտա. հրամանատար Ստամբուլի հանրահավաքին մասնակցել է 2,2 միլիոն մարդ
Բառի իսկական ու փոխաբերական իմաստով աղմուկի տողատակերը Քաղաքական ցուգցվանգի ու ցայտնոտի հետևանքները 2026 թվականին նախատեսվում է ունենալ դպրոցի 26 գործուղված տնօրեն, նրանց կտրվի լրավճար. բյուջեի եկող տարվա լրացուցիչ ծախսը՝ 52 մլն դրամ Հայաստանցիների նյարդերն այլևս չեն քայքայվի՞ առաքանիները ժամանակին ստանալու առումով Ավինյանի հնչեցրած «ղալաթ», «հաչել», «գլուխը պատին տալ» բառերի համար ԿԿՀ-ն վարքագծի խախտում է արձանագրել Բենզինը թանկացել է, իսկ հեղուկ գազի միջին արժեքը 143 դրամ է կազմել Պապիկյանի ազաբ բաշին վերահսկում է զինվորականներին ՔՊ-ական պատգամավորները միայն փնովել են Անդրանիկ Քոչարյանին. նա մեկուսացել է Ուղարկո՞ւմ են, թե՞ ինքն է գնում Չարենցավանի ՏԻՄ ընտրությունների օրը Հայկ Կոնջորյանի եղբայրը աչքի է ընկել փողոցային վարքուբարքով. հիշեցում Քաղաքապետ դառնալու ամենամեծ շանսը Վարդան Ղուկասյանինն է Անդրանիկ Քոչարյանի հետ կապված միջադեպից ամենաշատը ոգեւորվել է Ալեն Սիմոնյանը ՔՊ-ում թեժ քննարկում են ունեցել «Կորտիզոլն» ու «ադրենալինը» նույնն են. նորանշանակ պաշտոնյայի սկանդալային սխալը Իրավապահները դեսանտ կիջնեն Գյումրիում Նախ՝ «տրաս է հանել» յուրայիններին